banner491

Trabzonlu teknik adamdan Ersun Yanal'a tepki!

Yanal'ın açıklamalarına tepki gösterdi

Trabzonlu teknik adamdan Ersun Yanal'a tepki!
banner455
banner432
Trabzonlu Teknik Direktör Giray Bulak, TRT Spor'da yayınlanan bir programda Trabzonspor-Beşiktaş maçını değerlendirdi.

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal'ı eleştiren Bulak'ın konuşmaları şu şekilde:

"Ersun Yanal’ın bu takıma 3. gelişi şimdi ise Beşiktaş’ın 5 sezon sonunda başarıyı yakaladığını belirtiyor. İlk yarının transferini kendisi yaptı 2. yarının transferlerini yönetim yaptı. Demeçlerinizle bazı insanları kandırabilirsiniz ama önce Trabzonspor Başkanını kandırıyorsunuz. Trabzonlu'yu kandıramazsınız. Trabzonlu her zaman burada 40 bin kişinin önünde galibiyeti ister.

Beşiktaş’ın geçen sene 8 tane oyuncusu gitti yeniden takım kurdu .Beşiktaş tekrar şampiyonluğa oynuyor. Siz 1 senede 20 tane oyuncu transfer ettiniz. Yani hep zaman katıp Trabzonluyu bileni bu demeçlerle birçok insanı yanına çekebilirsin ama gerçekleri gören insanları yanına çekemezsin. Topluma doğru ve direkt yaklaşımlar vereceksiniz"

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
TOR
TOR - 3 yıl Önce

BJK ile senin bütçen aynı mı? Şu an olabilecek en iyi kadro bu. 2010-2011 kadrosunu Sen mi kurdun Bulak?

Bayro
Bayro - 3 yıl Önce

Senin gibi trabzonlu olmaz olsun sen kaya cilingiroglunu susturamıyorsun daha boş boş konuşuyorsun sen.ne yaptın trabzonspor için kıskançlığı bırak gölge etme ekranda trabzonsporu ne zaman savundun utanmadan konusuyorsun

hakan çakıroğlu 61OF
hakan çakıroğlu 61OF - 3 yıl Önce

giray bulak yıne sasırtmadın bızı boş konusmadan ustune bedavadan uzaktan atıyosun teknık adamlıgına guvenıyosan o koltuga coktan talıp olman gerekırdı havadan konus yok soyle yapması lazım hocanın yok boyle yapması lazım nerdeydın hemserım sımdıye kadar o koltuk kac kere bosaldı.

gerçek taraftar
gerçek taraftar - 3 yıl Önce

Giray Bey, Beşiktaş'ın aldığı oyuncularla Trabzon'un aldığı oyuncuların fiyatları aynı mı? Bu maliyette oyuncu alınabilir miy di ? Gerçekçi olun biraz !!

Sedat61
Sedat61 - 3 yıl Önce

Giray hoca Allahini seversen sus artik.kim kimi nasil kandiriyor ulan teseniz doymazsiniz konusmak icin maglup olmasinimi bekliyorsunuz birakin kan emiciligini

Taraftar
Taraftar - 3 yıl Önce

Fazla abartmis.. sendende bi hayir görmedik

Halil
Halil - 3 yıl Önce

Giray efendi TS hakkında yaptığın her yorumda küculüyorsun

Serkan
Serkan - 3 yıl Önce

Aynen bende aynısını diyorum bu üçüncü gelişi yirmi transfer yapmış onbeşi fos çıkmış.Trabzonda kırkbin kişinin önünde dört yemişsin , dört yediğin takımın geçen yılki kadrosundan Yarısı gitmiş bizim hoca halen daha gelişiyoruz büyüyoruz hikayesi anlatıyor,artık gelişeceksiniz gelişinde bir rahat maç izleyelim kanser ettiniz bizi.


banner441

banner472