banner518

Trabzonlu teknik adamdan Ersun Yanal'a tepki!

Yanal'ın açıklamalarına tepki gösterdi

Trabzonspor 09.04.2017, 09:58
Trabzonlu teknik adamdan Ersun Yanal'a tepki!
Trabzonlu Teknik Direktör Giray Bulak, TRT Spor'da yayınlanan bir programda Trabzonspor-Beşiktaş maçını değerlendirdi.

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal'ı eleştiren Bulak'ın konuşmaları şu şekilde:

"Ersun Yanal’ın bu takıma 3. gelişi şimdi ise Beşiktaş’ın 5 sezon sonunda başarıyı yakaladığını belirtiyor. İlk yarının transferini kendisi yaptı 2. yarının transferlerini yönetim yaptı. Demeçlerinizle bazı insanları kandırabilirsiniz ama önce Trabzonspor Başkanını kandırıyorsunuz. Trabzonlu'yu kandıramazsınız. Trabzonlu her zaman burada 40 bin kişinin önünde galibiyeti ister.

Beşiktaş’ın geçen sene 8 tane oyuncusu gitti yeniden takım kurdu .Beşiktaş tekrar şampiyonluğa oynuyor. Siz 1 senede 20 tane oyuncu transfer ettiniz. Yani hep zaman katıp Trabzonluyu bileni bu demeçlerle birçok insanı yanına çekebilirsin ama gerçekleri gören insanları yanına çekemezsin. Topluma doğru ve direkt yaklaşımlar vereceksiniz"

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (43)
TOR 3 yıl önce
BJK ile senin bütçen aynı mı? Şu an olabilecek en iyi kadro bu. 2010-2011 kadrosunu Sen mi kurdun Bulak?
Bayro 3 yıl önce
Senin gibi trabzonlu olmaz olsun sen kaya cilingiroglunu susturamıyorsun daha boş boş konuşuyorsun sen.ne yaptın trabzonspor için kıskançlığı bırak gölge etme ekranda trabzonsporu ne zaman savundun utanmadan konusuyorsun
hakan çakıroğlu 61OF 3 yıl önce
giray bulak yıne sasırtmadın bızı boş konusmadan ustune bedavadan uzaktan atıyosun teknık adamlıgına guvenıyosan o koltuga coktan talıp olman gerekırdı havadan konus yok soyle yapması lazım hocanın yok boyle yapması lazım nerdeydın hemserım sımdıye kadar o koltuk kac kere bosaldı.
gerçek taraftar 3 yıl önce
Giray Bey, Beşiktaş'ın aldığı oyuncularla Trabzon'un aldığı oyuncuların fiyatları aynı mı? Bu maliyette oyuncu alınabilir miy di ? Gerçekçi olun biraz !!
Sedat61 3 yıl önce
Giray hoca Allahini seversen sus artik.kim kimi nasil kandiriyor ulan teseniz doymazsiniz konusmak icin maglup olmasinimi bekliyorsunuz birakin kan emiciligini
Taraftar 3 yıl önce
Fazla abartmis.. sendende bi hayir görmedik
Halil 3 yıl önce
Giray efendi TS hakkında yaptığın her yorumda küculüyorsun
Serkan 3 yıl önce
Aynen bende aynısını diyorum bu üçüncü gelişi yirmi transfer yapmış onbeşi fos çıkmış.Trabzonda kırkbin kişinin önünde dört yemişsin , dört yediğin takımın geçen yılki kadrosundan Yarısı gitmiş bizim hoca halen daha gelişiyoruz büyüyoruz hikayesi anlatıyor,artık gelişeceksiniz gelişinde bir rahat maç izleyelim kanser ettiniz bizi.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@