Trabzonlu Şampiyondan Trabzonspor yorumu: Şampiyonluk için inanmak lazım

Trabzonlu Şampiyon eski boksör Selçuk Aydın Haber61TV’ye konuştu.

Trabzonspor 30.10.2020, 19:50 30.10.2020, 20:56

Haber61 - Spor Servisi

Trabzon’un yetiştirdiği dünya şampiyonu eski boksör Selçuk Aydın Trabzonspor Kasımpaşa maçı öncesi Haber61Tv mikrofonlarına açıklamalarda bulundu.

Türkiye Boks federasyonu Başkanlığına aday olduğunu belirten Aydın “Sonuçta boksa adanmış bir ömür var. Bizim ailemiz boks camiamız. Fazlada teveccüh gösteriyorlar. İnşallah bundan sonra da camiama yönetici olarak hizmet edeceğim. Koronadan dolayı bir çok şey askıya alındı, bizim de kongre askıya alındı. Bekleyeceğiz ve de hazırız. İnşallah da başaracağız.” Dedi.

Trabzonspor hakkında da açıklamalarda bulunan Aydın “Trabzonspor’un şampiyon olması için İnanmak çok önemli. Motivasyon. En başta motivasyon ve inanmak lazım. Düşüncelerimizde sadece kazanmak olmalı. Başka düşünceler olunca kafalar karışıyor. 40 yaşına merdiven dayadık yıllarca, bu hasret bitsin diye bekliyoruz. Şampiyonluk gelsin artık.” İfadelerini kullandı.

Yorumlar (2)
Aristo 4 hafta önce
Ne oldu mafya arkadaşların yok yanında baba baba bilmem ne baba diyordun millete veğaslar falan ne oldu hava bittimi daha popüler değilsin ya ibrahim hacıosmanoğlu bırakmazdı seni yaa dünya öyle şöhret ğidince onlarda ğittç değilmi ayrıca trabzonspor da, senin aklına kalmadı sen işine bak babaaassı
Of 61 4 hafta önce
Aristomusun artismisin nesin sen ya yoruma bak ya baba maba kes be 1 taraftar 1 traftardir bizim icin ne havasi ya ne

Gelişmelerden Haberdar Olun

@