banner539

banner526

banner533

banner513

Trabzonlu oyunculardan Rodallega'ya tepki "Kendini kurtarma derdinde"

Trabzonspor, Çorum karşısında 6-0 net bir skor alırken Rodallega kırmızı kart görmüştü.

Trabzonspor 25.10.2017, 22:43
Trabzonlu oyunculardan Rodallega'ya tepki "Kendini kurtarma derdinde"

Trabzonspor Çorum belediyespor karşılaşmasının 63. dakikasında rakibine kafaattığı gerekçesiyle kırmızı kart gören ve Galatasaray karşılaşmasında cezalı duruma düşen rodallege, akşam saatlerinde kırmızı kart görme nedeninin Çorum Belediyesporlu oyuncunun kendisine ırkçılık yaptığı gerekçesi olduğunu sosyal medya hesabından duyurmuştu. rodallega açıklamasında ""Tepkim Profesyonel değildiama ırk ayrımcılığından rahatsız oldum, o anda kendimi rahatsız hissettim" demişti.

Bu açıklamanın ardından Çorum Belediyespor'un iki Trabzonlu oyuncusu Abdullah Karmil ve Erhan Kurt'tan Rodallega'ya tepki geldi. 
Karmil sosyal medya hesabından paylaştığı mesajda "Bugün oynadığımız maçta ırkçılık diye birşey olmamıştır kendini kurtarmaya çalışan sorumsuz bir futbolcunun en ufak tabirle iftirasıdır!" derken Erhan Kurt ise "Bizde Trabzonspor’luyuz sahadaydık. Irkçı bir söylem olmadı maaselef Rode hatasını mazur gördürme derdinde." ifadelerini kullandı.

Taraftarın tepkisini çeken iki oyuncu söylediklerinin arkasında olduklarını ısrarla dile getirdiler. 
İşte o mesajlar :Yorumlar (14)
Recep Ayar 3 yıl önce
Bu bizde trabzonluyuz diyen futbolcular terbiyesizlik yapmasınlar. Rodallegenin böyle ucuz bir savunmaya gerek duyacağına inanmiyorum. Mücadele anında diğer futbolcuların birşeyler duymaları anlamaları mümkün deyildir.
Yasar 3 yıl önce
Sorumsuzluk tan başka birşey değil
Yilmaz topal 3 yıl önce
Dudak okumayla çözülmeli
Horyanlı kazim 3 yıl önce
Bu futbolcudan hesap sorulması gerekiyor tam bir çiftlik havasi bu zamana da çığlığın bile buzaman kuralı vardır
FC LİVERPOOL 3 yıl önce
BEN FUTBOLCUNUN ZEKİ ÇEVİK VE AHLAKLI OLANINI SEVERİM M.KEMAL ATATÜRK TRABZONSPOR DA AHLAKLI FUTBOLCU YOK ALAYININ DERDİ PARA PARALARI YATMIŞŞA ŞAMPİYONLAR YATMAMIŞŞA KÜME HATTINDALAR HİÇBİRİNİN UMRUNDA DEĞİL ŞAMPİYONLUK LİG YARIŞI BİZE ACİLEN İYİ YAPILANMA GENÇ AZİMLİ ÇALIŞKAN GELECEKTEN BEKLENTİSİ OLAN FUTBOLCULAR LAZIM O DA BU BAŞKANLA OLMAZ BU BAŞKAN VİZYONSUZ ACİLEN YENİ YAPILANMA İLE İLERİYE DÖNÜK 22 25 YAŞ ARASI GENÇ KADRO KURULMALI YAŞLI KADRO İLE GÜNÜ KURTARIRSIN ODA OLMADIMI İŞİN ZOR...!
FC LİVERPOOL 3 yıl önce
TRABZONSPOR UN KURTULUŞ REÇETESİNİ YAZIYORUM SAĞLAM VE KARAR ALMA MEZİYETİ DOMİNANT KULÜBÜNÜN HAKALRINI SAVUNAN BİR BAŞKAN VE REJEKA T.DİREKTÖRÜ ACİLEN TAKIMIN BAŞINA GEÇMELİ SEZON SONUNDA VE YENİ YAPILANMA İLE 2 3 YIL İÇİNDE ŞAMPİYONLUK GELİR FAKAT SENİN TAKIMININ YARISI 32 33 34 35 30 31 YAŞINDA OLURSA O TAKIM KOŞAMAZ O TAKIM SAHADA MÜCADELE EDEMEZ O TAKIM SADECE O YILI KURTARIR GENE BİR SONRAKİ SEZON TRANSFERLERE PARA VERMEK DURUMNDA KALIRSIN ACİLEN İYİ YAPILANMA İYİ BAŞKANLA ŞART FAKAT 22 25 26 YŞA ARASI 32 35 ARASI DEĞİL
FC LİVERPOOL 3 yıl önce
TRABZONSPOR T.DİREKTÖRÜNÜN BU ŞEHİR 34 YILDIR ŞAMPİYON OLAMIYOR SÖZÜ SADECE BENİMİ ÜZDÜ KİMSEYİ ÜZMEDİMİ KİMSE FARKINDA DEĞİLMİ EY MUHARREM USTA HİÇMİ UTANMAN SIKILMAN YOK BİZE BU GÜNLERİ YAŞATTIN KOSKOCA TRABZONSPOR HAKLI OLDUĞU DAVADA HAKSIZ DURUMA DÜŞÜRDÜN TS T.DİREKTÖRÜ BU ŞEHİR 34 YILDIR ŞAMPİYON OLAMIYOR DEDİRTTİN YA ALLAH SENİ NASIL BİLİYORSA ÖLE YAPSIN NE DİYEYİM SÖZE GERKE YOK...!
FC LİVERPOOL 3 yıl önce
BİZ FANATİK TRABZONSPOR LULAR KAÇ YILDAHA ZULÜM ÇEKECEK KAÇ YIL DAHA LİG İZLEMİYECEK KAÇ YIL DAHA İSTANBUL SALTANATINI TAKİP EDECEK KAÇ YIL DAHA HASTA OLUCAK VEREM OLUCAK BİZLERİ ÜZDÜĞÜNÜZ YETMEDİMİ HİÇMİ UTANMANIZ SIKILMANIZ ONURUNUZ KALMADI BİZLER TRABZONSPORLUYUZ NEKADAR SİNİRLENSEKTE KÜSSEKTE KALBİMİZE LAF DİNLETEMEYİZ ÖLÜMÜNE TRABZONSPOR LUYUZ
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@