Trabzonlu isim fırsatı verdi bir kere! Trabzonspor için can sıkan iddia

Sadri Şener'in yeğeni Ahmet Ozan Şener'in Galatasaray yönetimine yedek listeden girmesi şimdiden Trabzonspor'a zarar vermeye başladı.

Trabzonspor 20.06.2021, 14:11 20.06.2021, 14:32
Trabzonlu isim fırsatı verdi bir kere! Trabzonspor için can sıkan iddia

Galatasaray yönetimine giren Trabzonspor eski Başkanı Sadri Şener’in kardeşi Sani Şener'in oğlu Ahmet Ozan Şener'in yer alması İstanbul basınına bulunmaz bir malzeme sundu.

Son yıllarda Trabzonlu bazı isimlerin İstanbul takımlarının yönetimlerinde yer alma hevesi Trabzonspor'u yıpratırken bordo mavili takım üzerinden dedikoduların da ortaya çıkmasına neden oluyor. Bunlara son örnek Trabzonspor eski başkanı Sadri Şener'i yeğeni olan Ahmet Ozan Şener oldu.

Galatasaray'ın yeni başkanı Burak Elmas'ın listesinde yer alan Şener üzerinden anında basında iddialar yayılmaya başladı.

Fotospor'un iddiasına göre; Şener, Elmas'a Nwakaeme ve Ekuban için söz verdi.Şener, Ekuban ve Nwakaeme konusunda Fatih Terim’in bir talebi olursa yerine getirmek için her türlü çabayı göstereceğini söyledi. Daha önce Trabzonspor basketbol takımında yöneticilik yapan Şener’in, Nwakaeme ve Ekuban’ın menajerleri ve Türkiye temsilcileri ile arasının iyi olduğu Galatasaray yönetimine girmesinin kesinleştiği dönemde  iki oyuncudan da fikir aldığı iddia edildi.

DOĞRU OLMASA BİLE CAN SIKIYOR

İstanbul basınının yaydığı bu iddialar bir yandan futbolcuların kafasını karıştırırken bir yandan da Trabzonspor camiasında can sıkıyor. Hatırlanacağı üzere daha önce de benzer haberlerle bordo mavili camia etkilenmeye çalışılmıştı.

Öte yandan daha önce Trabzonspor Basketbol takımında yöneticilik yapan Şener'in Galatasaray'da yedek listeye girmeye tamah etmesi de tepkiyle karşılandı. Ayrıca son yıllarda Trabzon ve Trabzonspor kökeninden İstanbul'a kaymaya çalışan isimlerin artması da Trabzon ve Trabzonspor bağını zedelediği şeklinde yorumlandı.

Haber61 Spor Servisi

Ahmet Ozan ŞenerTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (30)
Ercan 1 ay önce
Malesef Ergun Gürsoy ve Ahmet Nur Çebi gibi örnekler zaten vardı. Trabzonlu olup özellikle IST 3 büyüklerine hizmet eden adam hiç de az değil. Yapacak bir şey yok.
KALYONCU 1 ay önce
Demekki çakma Trabzonspor'lu, Allah ıslah etsin
mavi 1 ay önce
Bu gibi durumlar ilk ve son olmaz.
Önemli olan TS un şampiyon olması yeni taraftar kazanımı için de çok önemli , bu sezon tek hedef şampiyonluk.
Şikecitff ts a çok büyük maddi manevi yükselmesine hersezon set oldu fakat bu sezon güçlü kadro ile şampiyon ts olacaktır.
MerNoire28 1 ay önce
Mesele Trabzon lu olmak deyil yeğen mesele Trabzonspor lu olabilmek.....
Vatandaş 61 1 ay önce
Maalesef memleketimde çok sayıda gencinde İstanbul takımlarını desteklediğine şahit oldum. Unutmayalım daha yakın zamanda bjknın Trabzonlu başkanıda kendime Trabzonsporlu denmesini hakaret sayarım demişti. Millet güce tapar hale geldi bu da değerlerimizi hiçe saymak anlamına geliyor artık. Öz değerlerimizin bile İstanbul takımlarının teklifinde seni satıp gidecek hale gelmesinde hem taraftarımızın suçu var hemde şehiri yönetenlerimizin suçu var şehir resmen rezil hale getirildi çarpık kentleşme ve beton yığınları ile
Enver karadeniz 1 ay önce
Ondarda Gurur olsa Trabzonspor ihanetlik etmezdi, benim yegenim olsaydi, yanima asla yaklaşamazdi!.
Bütün Istanbul takimlari Trabzonspor düşmani!!!
Erdem 1 ay önce
Nwakaeme ve Ekuban seneye serbest kalacak, zaten bu adamların bizle sözleşme uzatıp takımda kalmasını benle birlikte bir veya iki taraftar daha istiyor, onun dışında Ekuban ve Nwakaeme nin herkes gitmesinden yana ? Bence de gitsinler elini sallasan Ekuban, biz her sene Ekubandan iyi Plaza ve Afobeler alıyoruz. Taraftar istiyor, bizim başkan istiyor, futbolcular istiyor, concinler istiyor bana da bal yemek düşer.
Zekeriya 1 ay önce
Sayın Ahmet ağaoğlu başkanım rica ediyorum özel uçağını yolla abdüşü baküden alıp gelsin bu Şenol olmuş İstanbul çocuğu, sadece abdüş kadroya alınmıyor, çöcuk moral en çökmüştür.
6141 1 ay önce
Bababın oğlu olsun kim olursa olsun Trabzonlu olup başla takıma hizmet eden (özelikle ist 3 takımına) kim varsa Allah belasını versin Trabzonspor ismimi Ağızlarına almasınlar yakışmıyor kirletiyorlar temiz takımımızı
Mustafa61 1 ay önce
Tamam ikisine 12 milyon euro versin alsın gitsin. Tedirgin olmaya gerek yok. Oyuncu değerini buldumu satacaksın yoksa zarar edersin. Trabzonsporda ekuban yada nwakaeme giderse batarmı bize hiçbirşey olmaz görüyoruz bizden gidenleri oyuncu değerlerini versinler alsın gitsinler. Ha birşey daha var. Bizim tarraftar bu ve bunun gibi başka takımları tutan ama Trabzonlu gibi gözüken isimleri çok sever ama heryerde Trabzonlu olduğunu göğsünü gere gere söyleyen ve herkese karşı Trabzonsporu savunan Nevzat Aydın, hacıosmanoğlu vs. gibi adamları sevmez anlamadığım şekilde.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@