alexa metrics

banner536

banner572

Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü'nden gurbetçi taraftarlar için açıklama: Hızlıca Bakanlığa ulaştıracağız

Trabzonspor - Roma karşılaşması öncesi aşı krizi hakkında Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü'nden açıklama geldi.

Trabzonspor 16.08.2021, 23:34
Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü'nden gurbetçi taraftarlar için açıklama: Hızlıca Bakanlığa ulaştıracağız

Trabzonspor'un Roma ile oynayacağı UEFA Konferans Ligi karşılaşması öncesi aşı krizi yaşanıyor.

En az iki doz aşını yaptırıp 14 günlük aşı sürecini tamamlayan taraftarların stadda izleyebileceği karşılaşma öncesi Avrupa'da yaşayıp orada aşı olan vatandaşlar için çözüm arayışı sürüyor.

Bugün gündüz saatlerinde Haber61'in gündeme getirdiği haberde; Avrupa'da yaşayan ve aşı sürecini tamamlamış vatandaşların da bilet alamadıkları dile getirilmişti. 

Haberi okumak için tıklayın...

Haberimiz kısa sürede ses getirdi ve Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü'nden açıklama geldi.

Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü Sosyakl Medya hesabından yapılan açıklamada "Değerli Trabzonspor Taraftarı, takımımızın yanında olmak isteyen yurt dışında aşı olmuş taraftarlarımızın yurt dışındaki aşı kartı ,pasaport fotokopisi,dilekçe ile birlikte İl Sağlık Müdürlüğümüze,ilçelerde İlçe Sağlık Müdürlüğü/Toplum Sağlığı Merkezlerimize müracaat etmeleri durumunda evraklarını hızlıca derleyip Sağlık Bakanlığımıza ulaştırma ve bakanlıktan gelmesini sağlamaya çalışacağız .Trabzonsporumuz taraftarıyla daha güçlüdür." ifadelerine yer verildi.


Yorumlar (6)
nadi61 6 ay önce
adam asi olmus üstünde ingilizcede yaziyor..asi belgeside elindeyse neden zorluk cikartiyorlar..sanki il saglik müdürü almanyayi ariyip arastiriyor..bu sadece gurbetcilere eziyet..
hakan 6 ay önce
aşı zorlaması varsa maça gitmiyorum!
Erdem 6 ay önce
Ahmet Başkan, sana soru soruluyor maçtan sonra bu ne Premature soru diye bozuk atıyorsun. Biz kendimizle uğraşmayalım. Soruyu beğenmediysen canlı yayında milleti azarlayacağına daha sonra soruyu soranı arayıp söylersin bir daha abartılı övgü soruları istemiyorum diye. Herkesin ortasında insan kalbi kırmanın veya insanların şevkini azaltmanın anlamı var mı ?
Laaz 6 ay önce
Neden tes yaptilmasina izin cerilmiyor.Bu ne sacmalik.Tes yaptirip Türkiyeye geliyorlar ama maca giremiyorlar.Bu bilet fiyatlarini gurbetciden başka kim alabilir.Sagluk bakanligi TS den öcmü aliyor.Yeter artik.
Misafir 6 ay önce
Boş laf işte
atakandost 6 ay önce
...Olayın faili Marcao ; Şaşırdık mı ?... tabii ki hayır .

Gelişmelerden Haberdar Olun

@