Trabzon'da futbol adamlarının elektriğini kestiler

Trabzon'da TÜFAD'a ait binanın elektriklerini kesildi.

Trabzonspor 03.11.2017, 22:34
Trabzon'da futbol adamlarının elektriğini kestiler

Avni Aker Stadı yanında bulunan Faal Futbol adamları derneğinin elektrikleri ve suyu kesildi. Bir anda şaşkınlık yaşayan dernek yöneticileri ve işletmecileri olayın aslını daha sonra anladılar.
 
Avni Aker Stadyumu'nun kullanılmayan elektriği ve suyu yetkililerce kesildi. Bu alanda bulunan TÜFAD Derneği'nin elektrik hattı da Stadın elektriğine bağlı olunca, Faal Futbol Adamları Derneği de elektriksiz ve susuz kalmış oldu.
 
Sorunun nasıl çözüleceği merak konusu oldu.
 

Yorumlar (2)
Muharrem 3 yıl önce
Yapan in eline sağlık yazın ts club 'dan çocuğa forma alırken çocuk işte baba çişim geldi dedi oraya götürdüm rica ettim çocuğun çişini yaptırabilir miyim diye adam nerde ise bizi dövecekti ordan çıktıktan sonra 7 yaşında ki çocuk bana o amca herkese boyle mi davranıyor deyince niye diye sordum bana verdiği cevap aynen yazıyorum baba o formayı giymecegim trabzonspor un dükkanında ki amca yüzünden hala o formayı giymiyor o yüzden bir trabzonlu olarak utandım hiç cevap vermedim çocuk yanımda diye onun gibi işletme çi 'ler orda olmasın trabzon un ve trabzonspor un adını kirletiyor 'lar trabzonspor yönetimi ne yazdım cevap veren de olmadı 05443652582
iyi oldu 3 yıl önce
Oraya gidenler futbol adamları resmen gülüyorum resmen.oyuncu oynasınlar okey oynasınlar sonra futbol adamı diyin bırakın ya hiç bi işe yaramayan ladamlar.Ordakilere soracaksınız trabzonda takımlarda ne basarınız var diye.Yada soracaksınız ordakiler amatör takımlardan kaç futbolcu yetiştirip professonel futbolcu yaptınız.Yada trabzonspora -altyapılarına kac futbolcu gönderdiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@