Trabzon'da Fenerbahçe reklamı yapmaya kalkınca...

Fenerbahçeli taraftarlar "eğitim" adı altında reklam yapmaya kalktı, Trabzonspor taraftarları izin vermedi.

Trabzon'da Fenerbahçe reklamı yapmaya kalkınca...

Haber61 Spor Servisi

Trabzon'da Araklı'nın Taşpınar Köyü'nde yer alan ilkokula Karadeniz Teknik Üniversitesi'nde eğitim gören Fenerbahçeli taraftarlar ( GFB grubu) tarafından sarı lacivertli tribünlerin holiganlarından bir olarak bilinen Sefa Kalya anısına sözde kütüphane yapıldı.

"Eğitime destek" görünümü altında Fenerbahçe reklamı yapılan çalışmada kitaptan daha çok sarı lacivertli renklerin yer alması Trabzonsporlu taraftarların dikkatinden kaçmadı. Bordo mavili taraftarlar kütüphanenin fotoğraflarının sosyal medyada yayılmasının ardından okula giderek miniklere Fenerbahçe taraftarlarığını özendiren vurguları ortadan kaldırdı.

Yaşanan bu olay sonrasında iki takımın taraftarları arasında sosyal medyada tartışma yaşanırken Trabzonsporlu taraftarlar kütüphane yapılmasına değil yapılan çalışmada sarı lacivertli renklerin reklamının yapılmasına tepki gösterdiklerini dile getirdiler.

Öte yandan ilgili okulun müdürünün de GFB üyeleri tarafından yanlış bilgi verilerek yanıltıldığı öne sürüldü.

FENER

FENER

FENER

FENER

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2018, 19:03


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gurbetçi 06/61
Gurbetçi 06/61 - 8 ay Önce

Bizans oyunları. Trabzonspor sevgisini heryere götürmeliyiz ki rakipler sevdamizi anlasin haddini bilsinler.

eyüboğlu.s
eyüboğlu.s - 8 ay Önce

sefa kalya kim ? otel odasında kokain çekerek öte tarafa giden bir vatandaş. başka adam mı kalmamış anısına kütüphane yapılacak. hem hırsız, hem kokainmanın kütüphanesi ne güzel memleket.

TS1967
TS1967 - 8 ay Önce

Bize ne Sefa dan.Ismi tabelayı kaldırıp renkler bordo maviye çevrilmesi.Uni TS yapamıyormu da bu hırsızların taraftarları yapıyor.Bunlar Trabzonda nasıl faaliyet yapıyorlar.iki kişi biraraya gelememeleri lazim

hakan
hakan - 8 ay Önce

buna izin veren bunlarin olacagini dusunmemis mi

banner443