banner491

Trabzon'da doktorlara forma alın çağrısı

Trabzon Tabip Odası’ndan doktorlara ‘keşanlı forma’ çağrısı

Trabzon'da doktorlara forma alın çağrısı

Trabzon Tabip Odası Başkanı Dr. Ebru Sivri, tüm Trabzonsporlu meslektaşlarına keşan desenli gri forma alma çağrısında bulundu.

Dr. Ebru Sivri, sosyal medya hesabından keşan desenli formayla fotoğrafının bulunduğu bir duyuru paylaştı. Sivri, duyuruda, “Trabzonspor bizim milli bir değerimizdir. Ve biz değerlerimize sahip çıkarız. Tüm Trabzonsporlu meslektaşlarımı Trabzonspor forması almaya davet ediyorum. Fotoğraflarınızı bu gönderinin altına ekleyebilirsiniz” ifadesini kullandı.

Sivri’nin çağrısı büyük beğeni toplarken, birçok doktor da keşan desenli forma ile çektirdiği fotoğrafı paylaştı ve kampanyaya destek verdi.

Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz 2019, 10:51

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
BENDE ALACAĞIM
BENDE ALACAĞIM - 5 ay Önce

BENDE Bİ DOKTOR OLARAK BASKANIMI DİNLEYİP ALACAĞIM DESTEK VERECEĞİM .Bi Fenerbahçe olarak alacağım.ARTIK DOSTLUKLAR KAZANSIN..Bende 2 .takımım trabzonspordur...Nasıl 15 temmuzda Ali Koç baskanla ahmet ağaoğlu nasıl birlikte gülüyorsa taraftalrda artık dost olsun...

ayhan61
ayhan61 @BENDE ALACAĞIM - 5 ay Önce

Lütfen 2. takımınız Trabzonspor olmasın. siz fb tutmaya devam edin. Hatıra yahut, anı olsun diye de Ts forması alabilmeniz çok hoş.

Ahmet Rıza Güner
Ahmet Rıza Güner - 5 ay Önce

Başkanımıza teşekkürler.

hekim Rıza
hekim Rıza @Ahmet Rıza Güner - 5 ay Önce

Meslektaşlarımız öncelkle aidatlarını ödesinler.Sonra forma da alırlar.:)

İsmail kır
İsmail kır - 5 ay Önce

Helal olsun kardeşime 1 forma 1 forma ınşAllah 500 bin forma satarız.Fakat Trabzonda oturan taraftarlar artık kombine alın 35 bin kombine alacak yok mu Koca Trabzonda biz başka şahinden kombine alıyoruz 2 ay sigara içmeyin kombine alın istanbulda olsa kombine 2 günde biterdi başka Trabzon ve TRABZONSPOR Yok bize her yer Trabzon demekle olmuyor her şey alın şu kombineleri başkan ezik kalmasın şu takıma değer be

Akçaabatlı
Akçaabatlı - 5 ay Önce

Bravo tam destek

Yüksel YENİ
Yüksel YENİ - 5 ay Önce

Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Değerlerimize sahip çıkmasını da destekliyoruz.

Doktor TS
Doktor TS - 5 ay Önce

Tebrik ederim başkan. Biz hekimlerin Trabzonspor'a sahip çıkma konusunda daha aktif olmamız lazım..

Uğur şirin
Uğur şirin - 5 ay Önce

Kavğada düşmanlıktan kimse bir kazanım elde edemez fenerbahçeli olarak ts forması alan Dr arkadaş pozitif bir davranış ğöstermiö teşekkür tabi aynı zamanda ğeçmiş te Trabzonu uza yapılan haksızlıklara kimseye küfür ve hakaret etmeden dile ğetirmeyede devam edeceğiz ki bir daha tekrarlanması. Ali Koç uda forma almaya davet ediyoruz tabi ağaoğluda karşılığını verecektir. Ali Koç un fenere başkan olması aradaki buzları eritir inancım var.

Devinim ATADAN
Devinim ATADAN - 5 ay Önce

Sporun kardeşlik ve iyilik içinde geçmesi dileklerimle...


banner441

banner494