7m


7m

hyundai

Trabzon'da doktorlara forma alın çağrısı

Trabzon Tabip Odası’ndan doktorlara ‘keşanlı forma’ çağrısı

Trabzonspor 23.07.2019, 10:18 23.07.2019, 10:51
Trabzon'da doktorlara forma alın çağrısı

Trabzon Tabip Odası Başkanı Dr. Ebru Sivri, tüm Trabzonsporlu meslektaşlarına keşan desenli gri forma alma çağrısında bulundu.

Dr. Ebru Sivri, sosyal medya hesabından keşan desenli formayla fotoğrafının bulunduğu bir duyuru paylaştı. Sivri, duyuruda, “Trabzonspor bizim milli bir değerimizdir. Ve biz değerlerimize sahip çıkarız. Tüm Trabzonsporlu meslektaşlarımı Trabzonspor forması almaya davet ediyorum. Fotoğraflarınızı bu gönderinin altına ekleyebilirsiniz” ifadesini kullandı.

Sivri’nin çağrısı büyük beğeni toplarken, birçok doktor da keşan desenli forma ile çektirdiği fotoğrafı paylaştı ve kampanyaya destek verdi.


Yorumlar (12)
BENDE ALACAĞIM 3 yıl önce
BENDE Bİ DOKTOR OLARAK BASKANIMI DİNLEYİP ALACAĞIM DESTEK VERECEĞİM .Bi Fenerbahçe olarak alacağım.ARTIK DOSTLUKLAR KAZANSIN..Bende 2 .takımım trabzonspordur...Nasıl 15 temmuzda Ali Koç baskanla ahmet ağaoğlu nasıl birlikte gülüyorsa taraftalrda artık dost olsun...
ayhan61 3 yıl önce
Lütfen 2. takımınız Trabzonspor olmasın. siz fb tutmaya devam edin. Hatıra yahut, anı olsun diye de Ts forması alabilmeniz çok hoş.
Ahmet Rıza Güner 3 yıl önce
Başkanımıza teşekkürler.
hekim Rıza 3 yıl önce
Meslektaşlarımız öncelkle aidatlarını ödesinler.Sonra forma da alırlar.:)
İsmail kır 3 yıl önce
Helal olsun kardeşime 1 forma 1 forma ınşAllah 500 bin forma satarız.Fakat Trabzonda oturan taraftarlar artık kombine alın 35 bin kombine alacak yok mu Koca Trabzonda biz başka şahinden kombine alıyoruz 2 ay sigara içmeyin kombine alın istanbulda olsa kombine 2 günde biterdi başka Trabzon ve TRABZONSPOR Yok bize her yer Trabzon demekle olmuyor her şey alın şu kombineleri başkan ezik kalmasın şu takıma değer be
Akçaabatlı 3 yıl önce
Bravo tam destek
Yüksel YENİ 3 yıl önce
Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Değerlerimize sahip çıkmasını da destekliyoruz.
Doktor TS 3 yıl önce
Tebrik ederim başkan. Biz hekimlerin Trabzonspor'a sahip çıkma konusunda daha aktif olmamız lazım..
Uğur şirin 3 yıl önce
Kavğada düşmanlıktan kimse bir kazanım elde edemez fenerbahçeli olarak ts forması alan Dr arkadaş pozitif bir davranış ğöstermiö teşekkür tabi aynı zamanda ğeçmiş te Trabzonu uza yapılan haksızlıklara kimseye küfür ve hakaret etmeden dile ğetirmeyede devam edeceğiz ki bir daha tekrarlanması. Ali Koç uda forma almaya davet ediyoruz tabi ağaoğluda karşılığını verecektir. Ali Koç un fenere başkan olması aradaki buzları eritir inancım var.
Devinim ATADAN 3 yıl önce
Sporun kardeşlik ve iyilik içinde geçmesi dileklerimle...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@