7m


7m

hyundai

TFF yöneticisi Altıntop'tan ilginç Trabzonspor yorumu

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Millî Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Altıntop, Trabzonspor'un açtığı puan farkının kapanmayacak bir fark olmadığını söyledi

Trabzonspor 21.01.2022, 17:20
TFF yöneticisi Altıntop'tan ilginç Trabzonspor yorumu

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Millî Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Altıntop Türk futbolcu ve gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Altıntop şampiyonluk yarışıyla ilgili de dikkat çeken bir ifade kullandı. Altıntop Trabzonspor'un açtığı puan farkının kapanmayacak bir fark olmadığını söyledi.

Spor Toto Süper Lig'de şampiyonluk yarışındaki puan farkının kapanabileceğini belirten Hamit Altıntop, Trabzonspor'un 9 puanla liderlik koltuğunda oturduğunun hatırlatılması üzerine Altıntop, "Çok fazla puan farkı yok. Kapanabilir bir puan farkı. Futbolseverler, büyük camiaların düşüşünden ve puan farkından bahsediyor. Ancak diğer tarafta çıkış yapan, göze hoş gelen ve heyecanlandıran futbolu oynayan diğer takımlarımız var." diye konuştu.


Yorumlar (39)
SUKENARLI 4 ay önce
Sana ne ulan zübük. Sen tarafsız olarak görevini yap. Yağdanlık olma.
Doğru 4 ay önce
Adam doğru söylemiş. Son 7 maça bakarsanız Konyaspor Trabzonspordan daha başarılı bir takım. Sadece bir maçta 3 puan kayıp etmiş. Trabzonspor ise 4 maçta tam 9 puan kayıp etti. Tehlikenin farkında değilmisiniz? Trabzonsporun performansı düşüyor. Daha maç kazanamıyor!
Davut 4 ay önce
Bu ülkede siyasal islam olduğu sürece biz şampiyon olamayız
İsiyin 4 ay önce
bir Başakşehir vakasını Konya ile hazırlıyor olabilirler. akp genel başkanı sayesinde orada. bir bildiği vardır. göze hoş gelen futbol kim onlar?
Selim sağlam 4 ay önce
arkadaş sen neyin kafasını yaşıyorsun ilk yarı bitiminde 7 puan fark vardı şu anda 9 puan adam eksik maçını İstanbul’da başakla oynayacak bence sen İstanbul trolüsün kesinlikle Trabzon lu olamazsın
Veysel Yıldız (Trabzonsporlu) 4 ay önce
Aç tavuk kendini darı anbarında sanır....
MURAT SARITAŞ 4 ay önce
Yani sayın ALTINTOP!!!!!!
TS61 4 ay önce
evet RTE isterse TS kümede düsebilir,cpk dogru söylüyor,nede olsa FB yi kurtaran akp var,hersey olabilir burasi Türkiye.
Trabzonlu 4 ay önce
İki penaltı kaçır sorumlusu hükümet .gerçekten şeytanın bile aklına gelmez yerinde bir tespit
Oflu 4 ay önce
Giresunspor beraberliğnden sonra puan farkının kapanacağını tüm dünya biliyor. Sanırım sadece biz Trabzonsporlular bilmiyoruz. Mücadele etmeden maç kazanılmaz. Taktik değişiklik yapınca da Altyapısından yetiştiğin takıma ve takım arkaşdaşlarına saygısızlık yapan zihniyetle oynarsak maçları. 2 maç sonra puan farkı kapanır.
Selim Sağlam 4 ay önce
Sende kına yakarsın bi bitmediniz lütfen bu takımı tutmayın gidin daha başarılı gördüğünüz takımları tutun
Trabzonsporlu 4 ay önce
Hamit ALTINTOP'un basitçe dediği, Trabzonspor şampiyon olmayacak.
Hasan 4 ay önce
Biz TS luların gördüğünü hamit de söylemiş niye kızıyorsunuz.Adam haklı her hafta sakatlara bir iki kişi daha ekleniyor.Sahaya çıkanlarda ise Mücadele gücü,oyun disiplini zayıf.Bu sahaya da yansoyor.Wakame ve djanini olmayınca skor bulamıyor takım.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@