banner491

Tekelioğlu onu affetmedi!

Trabzonspor'da izinden 7 gün geç gelen Douglas'a para cezasının yanı sıra idman cezası da verildi.   Sambacının eksiklerini gidermesini isteyen Sadi Tekelioğlu, antrenman sonlarında Douglas'a özel yarım saatlik ek çalışma verdi.  

Tekelioğlu onu affetmedi!
Trabzonspor'da izinden 7 gün geç gelen Douglas'a para cezasının yanı sıra idman cezası da verildi.
 
Sambacının eksiklerini gidermesini isteyen Sadi Tekelioğlu, antrenman sonlarında Douglas'a özel yarım saatlik ek çalışma verdi.
 

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Reis
Reis - 4 yıl Önce

Bunun neresi ceza, süresiz kadro dışı bırakılmalı

Davut Uğurlu
Davut Uğurlu - 4 yıl Önce

Douglas gibi bir futbolcuya mecbur olmakla en büyük cezayı takımımız çekecek gibi görünüyor. Bu oyuncuyu 10 dakika izleyen futboldan azıcık anlayan hiç kimse transfer etmez. Duracağı yeri bilmeyen, yavaş, mücadelesi az.... Transferleri kim nasıl yapıyor, nasıl kara veriyor, önce bunları bir yola koymak lazım.

fatih
fatih - 4 yıl Önce

ulan bu adami kim izledide aldi 61 de dun oynayan zenci topcu bundan daha faydali olur ts ye buna bu parayi wericene o adami alip 200 bine oynatsan bundan daha cok faydali yararli olur hem maddi hem futbol acisindan yazik gunah bu paralara ya

hasan ÇELİK
hasan ÇELİK - 4 yıl Önce

yeni yönetime rest çekip kimse bana şart koşamaz şartları ben belirlerim diyen yıllık 800 bin euro alan bulunmaz hint kumaşı, futbol profesörü hurmanın marifeti. paralar nasıl heba oluyor yazık ki ne yazık...

banner441

banner472