Tekelioğlu onu affetmedi!

Trabzonspor'da izinden 7 gün geç gelen Douglas'a para cezasının yanı sıra idman cezası da verildi.   Sambacının eksiklerini gidermesini isteyen Sadi Tekelioğlu, antrenman sonlarında Douglas'a özel yarım saatlik ek çalışma verdi.  

Trabzonspor 15.01.2016, 08:42
Tekelioğlu onu affetmedi!

Trabzonspor'da izinden 7 gün geç gelen Douglas'a para cezasının yanı sıra idman cezası da verildi.
 
Sambacının eksiklerini gidermesini isteyen Sadi Tekelioğlu, antrenman sonlarında Douglas'a özel yarım saatlik ek çalışma verdi.
 
Yorumlar (4)
Reis 5 yıl önce
Bunun neresi ceza, süresiz kadro dışı bırakılmalı
Davut Uğurlu 5 yıl önce
Douglas gibi bir futbolcuya mecbur olmakla en büyük cezayı takımımız çekecek gibi görünüyor. Bu oyuncuyu 10 dakika izleyen futboldan azıcık anlayan hiç kimse transfer etmez. Duracağı yeri bilmeyen, yavaş, mücadelesi az.... Transferleri kim nasıl yapıyor, nasıl kara veriyor, önce bunları bir yola koymak lazım.
fatih 5 yıl önce
ulan bu adami kim izledide aldi 61 de dun oynayan zenci topcu bundan daha faydali olur ts ye buna bu parayi wericene o adami alip 200 bine oynatsan bundan daha cok faydali yararli olur hem maddi hem futbol acisindan yazik gunah bu paralara ya
hasan ÇELİK 5 yıl önce
yeni yönetime rest çekip kimse bana şart koşamaz şartları ben belirlerim diyen yıllık 800 bin euro alan bulunmaz hint kumaşı, futbol profesörü hurmanın marifeti. paralar nasıl heba oluyor yazık ki ne yazık...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@