Tekelioğlu'ndan Trabzonspor'a teknik direktör önerisi!

Trabzonspor'un eski teknik direktörü Sadi Tekelioğlu bordo mavili takımın gündemini yorumladı

Trabzonspor 31.10.2020, 13:11 31.10.2020, 13:19
Tekelioğlu'ndan Trabzonspor'a teknik direktör önerisi!

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor eski teknik direktörü Sadi Tekelioğlu Haber61’e özel açıklamalarda bulundu. Deneyimli teknik adam Trabzonspor’da yaşanan süreci değerlendirdi.

TRABZONSPOR ANTRENÖRLÜK KOLTUĞU DENEYİM YERİ DEĞİL
Bordo mavililerin 7 hafta sonucunda 5 puanda kalmasının yakışmayan bir tablo olduğunu söyleyen Tekelioğlu “Dün akşam oynanan Kasımpaşa karşılaşması sonrası görevde yerli bir teknik adam olmuş olsaydı evine gidemezdi.  Oynanan 7 karşılaşmada 5 puan Trabzonspor gibi büyük bir camiaya yakışmıyor. Trabzonspor antrenörlük koltuğu deneyim yeri değildir. “ dedi.

Tekelioğlu'ndan Trabzonspor'a teknik direktör önerisi!
BEN BİR MARLON BİLİRİM O DA MARLON BRANDO
Kadronun çok dirençsiz olduğunun altını çizen Tekelioğlu “Bu kadar dirençsiz bir kadro olmaz. Bu kadronun ligde çok fazla bir şey yapabileceğini düşünmüyorum. Dirençsiz orta saha, sol kanada alınan oyuncu Marlon. Ben bu hayatta bir Marlon tanırım o da dünyaca ünlü aktör Marlon Brando.” İfadelerini kullandı. Tekelioğlu, uzun süredir deneyim denilerek Newton’la çalışıldığına dikkat çekerek  “ Bana Chelsea’de yardımcı antrenörlük yaptığı dönemden takımla beraber çıktığı bir idman fotoğrafı gösterebilirler mi? “ dedi.

BULAK VE AKÇAY İLE GÖRÜŞÜLMELİ
Tekelioğlu yaşanan süreçte Trabzonlu veya Trabzonsporlu bir teknik adamla yola devam edilmesinin daha uygun olacağını belirterek “ En azından şehrin psikolojisini bilen yerli teknik adamlarla çalışmak bu süreçte daha akılcı olacaktır. Bana göre yönetim Giray Bulak ve Mustafa Reşit Akçay ile oturup görüşmelidir. İkisinden biri teknik adam olarak göreve getirilmesinin daha uygun olacağını düşünüyorum.” şeklinde konuştu.

Tekelioğlu'ndan Trabzonspor'a teknik direktör önerisi!

YETERİNCE AŞAĞILANDIK
Kendisine teklif getirilmesini istemediğini dile getiren Sadi Tekelioğlu  “Hiç bir şekilde bana gelinmesini istemiyorum. Çalıştığımız dönemlerde yeterince hakaret işittik. Yeterince aşağılandık. Orası benim camiamdır. Ama şu süreçte teklif gelmesi durumunda böyle bir şey düşünmüyorum. 21 takımlı ligde Trabzonspor kırmızı çizginin altına düşmüştür. Bu kabul edilebilir bir şey değildir. Trabzonspor ligde buraları hak edecek bir takım değildir” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (70)
Ercan 1 ay önce
Giray Bulak mi? Gidin işinize. Akçay a çoğu OK der.
Yasar 1 ay önce
Son birşey daha söylemek istiyorum ; Sadi Hocam yanlış hatırlamıyorsam en son 3. Lig takımı Gölcük sporu çalıştırıyordun; madem bu kadar iyi hocasın Ne işin var 3. Lig’de , çok iyi bilseydin Süperlig de olurdun .
Yasar 1 ay önce
Sayın Tekelioğlu Bende sözlerini ciddiye alıp okuyordum , taki Giray Bulak Öner’ini okuyuncaya kadar . !
tr61s 1 ay önce
Avrupada Tek na malüp hocanın reşit hoca olduğu unutuluyor.
ESER 1 ay önce
Giray Bulak mı? Yapma hocam.
Hasta Trabzonlu 1 ay önce
Sadi Hocam, senin de futbol görüşün bu kadar!Giray Bulak öyle mi?Daha bir şey demiyorum!
BLACSEA 1 ay önce
GİRAY BULAK DERKEN NE AMAÇLA DEDİ SADİ BEY???
İsmail kır 1 ay önce
Sanki Sadi hoca kendi mükemmel bir hoca nasıl böyle konuşuyor hangi başarısı var Trabzonspora bir kupa mı aldırmış şampiyonluklar mı kazandırmış sanki özkan Sümer sanki Ahmet Suat özyazıcı
Serhat 1 ay önce
Gidenlerin yerine öyle transferler yapılmış ki bu resmen rezillik. Flavio ile bakerı bolusporun orta sahasına koy boluspor taraftarı der ki bu adamları nerden buldunuz. Yapilan transferlerden bir tek hugo elle tutulur bir transfer. Dün kasımpaşanın defanstan çıkardığı het top bizim kalemizde tehlike oldu. Hayatımda bu kadar silik bir orta saha görmedim. Rakip elini kolunu sallaya sallaya geldi. Koskoca trabzonsporu bu hale getirmeye kimsenin hakkı yok. Ayrıca bu hosseini ne yaptı başkana ana avrat sövdü mü ne yaptı bu adam bu kadar dirençsiz bir takımda neden kullanılmıyor. Oynaması için abdülkadir ömür gibi sahada gezinmesi mı gerekiyor. Bu arada sadi tekelioğlunun dediklerini dikkate dahi almıyorum. Yönetimin giray bulakı getircek kadar şuurunu kaybettiğini düşünmüyorum.
Murat ağaoğlu 1 ay önce
Kendini diyememiş onu öne atmiş
Ergin 1 ay önce
Ya kardeş siz iyimisiniz ne giray bulağı ne akçayı ne avcısı bu dediklerinizin ediden ne farkı var bunlar daha önce bunlar bu takımdan kovulmadımı neyin kafasını yaşıyorsunuz ne içtiniz siz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@