Tarihin en pahalı futbolcularını getiren menajer: Trabzonspor'a kırgınım

Trabzonspor tarihinin en uçuk sözleşmeli transferlerini gerçekleştiren Özkan Doğan bordo mavililere kırgın olduğunu söyledi.

Tarihin en pahalı futbolcularını getiren menajer: Trabzonspor'a kırgınım

Advertisement Advertisement

Trabzonspor'un Sosa, Kucka ve Burak Yılmaz transferlerinde başrolü oynayan menajer Özkan Doğan, Trabzonspor taraftarlarına kırgın olduğunu dile getirdi. Bordo mavili kulübün tarihindeki en uçuk ve Türk futbolunda görülmemiş sözleşmelerin imzalanmasında ön ayak olan Doğan "Toplumun önüne atıldım dedi.

ANTALYA VE TRABZON TARAFTARINA KIRGINIM

Antalyaspor ve Trabzonspor taraftarlarına kırgın olduğunu belirten Özkan Doğan, her iki ekibe de birbirinden önemli isimleri kattığını söyledi. Doğan, "Eto'o'nun da enteresan bir hikayesi var. Ben Eto'o'nun Türkiye temsilcisiydim. Hala temsilcisiyim ama Eto'o şu an yurt dışında. Çeşme'de tatilde ayak tenisi oynuyorduk birkaç futbolcu arkadaşımla. Ortağım Metin ağabey aradı. Ayak tenisi oynarken cevap verdim. 'Eto'o'yu Antalyaspor'a getireceğiz' dedi. 'Nasıl olacak ağabey? Biz büyük kulüpler için bile teklif ettik inanılmaz rakamlar talep ediyor. Antalyaspor'un böyle bir bütçesi var mı?' dedim. 'Çok önemli bir proje, sen İstanbul'a gel' dedi. Geldim, oturduk Eto'o ile görüntülü konuşma gerçekleştirdik. Önce Gültekin başkan, menajeri olduğumuza inanmadı. Ben de görüntülü aradım ve görüştürdüm. Süreç öyle başladı. Her şey içinde 3 gün mücadele ederek bitirdik transferi. Dünyada çok önemli bir isim böylece gelmiş oldu. Emeğimizin karşılığını da fatura edip federasyon kontrolü altında aldık. Eto'o'yu büyük takımlara getirirseniz normal transfer olur ama biz Antalya'ya getirdik. O şehirde bir sokağa benim, bir sokağa Metin Korkmaz ismi verilmesi gerekirken bizi hırsızlıkla suçladılar. Bu gerçekten çok acı oluyor. Trabzonspor konusunda da böyle bir durum var. Burak Yılmaz, Kucka, Olcay Şahan, Sosa, Novak gibi dünya yıldızı isimleri getirdim kötü sonuçlardan sonra toplumun önüne ben atıldım. Kucka'yı Galatasaray istiyordu, Trabzon'a getirdim ve taraftarlardan saygı bekliyordum. Bana kalırsa Burak Türkiye'nin en önemli oyuncularından. 3 büyükler peşindeyken ben Trabzon'a getirdim yine de bana yükleniyor Trabzonsporlular. Burak, hem insanlık hem de futbolculuk olarak üst düzey bir insandır. Olcay'ı bonservisi elinde Trabzon'a getirdim, müthiş performanslar sergiledi ama sosyal medyadan bana sallıyorlar. Trabzon benim duygusal bağım olan bir kulüp. Bu yüzden biraz üzgünüm. Novak'ı getirdim, iftiralar attılar. Şu an Trabzon'un en iyi oyuncusu" açıklamasında bulundu.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat61
Murat61 - 5 ay Önce

Tamam KARDEŞ emek verdin karşılığını da Fazlasıyla aldın...şimdi başka Kapıya demagoji yapma herkesin öttüğü yer değil artık Trabzonspor

Eos
Eos - 5 ay Önce

He he. Bizde yedik.

zafer
zafer - 5 ay Önce

HELE SU CELLATIN POZUNA BAK. PISMIS KELLE GIBI SIRITIYOR. BIRDE ÜSTÜNE ÜSTLÜK SIVI TEREYAG GIBI ÜSTE CIKIYOR. UTANMAZ HERIF. COOK UMURUMUZDAYDI SENIN KIRGIN OLMAN BIZE.

?
? - 5 ay Önce

duygusal bağ ??? :)))

getirmedin demedik ki
getirmedin demedik ki - 5 ay Önce

fahiş fiyata getirdin...

emrah
emrah - 5 ay Önce

kucka burak novak gibi yıldızları mı getirdin bunlar yıldızsa marcelo modric benzema ne peki yıldızmış hahahahaahahaa bende brad pitt.

FIRTINA 61
FIRTINA 61 - 5 ay Önce

siz kulüpleri ve futbolcuları sömüren adi insanlarsınız Allah sizi ıslah eylesin iki yakanız bir araya gelmesin menejer bozuntusu ve ortağı ....

BEKİR
BEKİR - 5 ay Önce

sen bu kişileri yıldız gibi alkılıyorsan kusura bakma arkadaşım yıldız dediğin kişileri seçemiyorsun yıldızlar karşında işte Yusuf işte Abdulkadir yıldız bunlar sen baranın yıldızısın öyle kulübü kandırdın


banner426

banner204