7m

7m

hyundai

tamfinans

Tanju Çolak Trabzonspor'un başarısını bakın neye bağladı

Eski Futbolcu Tanju Çolak’tan Trabzonspor yorumu.

Trabzonspor 27.01.2022, 11:04 27.01.2022, 11:16
Tanju Çolak Trabzonspor'un başarısını bakın neye bağladı

Eski futbolcu Tanju Çolak, Süper Lig’de lider konumda bulunan ve rakipleriyle puan farkını da oldukça açan Trabzonspor'un başarısını rakiplerinin kötü olmasına bağladı.

Çolak, “Bu sene lider olmalarının en büyük etkeni Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş’ın çok kötü bir sezon geçirmeleri. Buna karşın gerçekten inanılmaz şanslı olmaları. Karşılarındaki büyük rakiplerinin hepsi kötü sezon geçiriyor. Hemen hemen her hafta kendilerine yarıyor. Rakipleriyle aradaki farkı açıyorlar. Trabzonspor, 40 yıl sonra tarihin en rahat şampiyonluklarından birini kazanacak. Şampiyonluğa emin adımlarla giderken, eksik bölgelerini de hızla dolduran kulüp, Visca, Puchacz, Visca, Yusuf Erdoğan, Kouassi’yi transfer ederek sadece bu senenin değil, gelecek senenin de en büyük şampiyonluk adayı. Eksik bölgeleri çıkar çıkmaz dolduruyorlar, özellikle ön alandaki hücum hatları çok kaliteli. Şimdiden hayırlı olsun, şampiyonluk Trabzonspor’a çok yakıştı” ifadelerine yer verdi.

Tanju Çolak Trabzonspor'un başarısını bakın neye bağladı


Yorumlar (15)
bayburtlu 4 ay önce
Ne diyor bu?
Robert the Bruce 4 ay önce
Doğruyu.
insan 4 ay önce
ne diyon zevzek adam istanbul takımları hariç tüm anadolu takımları süper oynuyor zaten. en yakın rakibe 10 puan fark atmak şans mı ya shffhdskdfh kudurun böyle
dev 4 ay önce
rakiplerimiz iyi olsa ne olacak . 6 beraberlik 1 mağlubiyet almışız istanbul takımlarına kaybetmemişiz. bu trabzonun iyi olduğunu gösterir rakiplerinin kötü olduğunu değil. aa şunu desen anlarım konya kadar iyi olsalar ancak o kadar yanımıza yaklaşırlar zaten . ya da yıllarca VAR sistemi olmadan aldığınız haram şampiyonluklar olabilir. yaşı 42 olan biri olarak yıllarca tiyatro izlemişiz. arifler rıdvanlar yalan penaltılar yalan ofsaytlar. Kimleeeer kimlerle berabermiş.
galyalı 4 ay önce
hayırdır kardeş sezon başı lider fenerbahçeydi trabzonun adını bile anmıyordunuz şimdi lider olunca uydurdunuz bir türkü biz kötüyüz ondan iyi trabzon ne alakası var ??? trabzon bizi içerde dışarda yendi derbileri kazanan lider olur biat edin
Ahmet C. 4 ay önce
Tanjuuuu istanbul takimlarinin hepsi bu sezon neden hocalarini yolladi sen onu söyle , Tabii Trabzonsporun basarisi onlarin balans ayariyla oynadi dimi .
Ali 4 ay önce
acayip analiz yaptin. Futbolu ne kadar bilmedigin su yaptigin yorumdan belli. Onun icin bir baltaya sap olamadin.
Soner colak 4 ay önce
Herkez aynı hikayeyi anlatıyor bu ülkede futbolu bilen yok mu arkaya iki uzun top atıldığında defasn allak bullak oluyor .son galatasaray maçına bakın göbekten istediği gibi geldi rakip.komse bunu niye görmüyor çok ilginç
YUSUF 61 4 ay önce
Eski futbolcu dan ziyade Eski Trabzon lu futbolcu zamanında Samsun 2 futbolcu önermişti Trabzonspor a, Tanju çok gelmek istedi ancak, Trabzonspor Onun yerine başkasını almıştı, Tanju ÇOLAK kendisinin de dile getirdiği gibi Trabzon Vakfıkebir lidir
Ercan Arslan 4 ay önce
Yusuf bey.. Trabzona gaterildi beğenilmedi geri yollandı diye bir şey yok. Transfer yapıldı parası verildi ancak Samsun ayağa kalktı (!) diye babası aldıkları 12 milyon Tl yi başkan M Ali Yılmaz'a geri verip transferi iptal ettirdi. Aynı Samsun 1 yıl sonra Ayartmasaray'a giderken yolcu ederken sevinçten ayağa kalktıydı !!
BOZKURT 4 ay önce
Aynen doğru..Babası Mustafa Çolak Vakfıkebirlidir.Zamanında Trabzon a getirildi.Beğenilmedi.Çok çelimsiz fiziği var bundan Santrafor olmaz denildi.Kayınpederi Rahmetli oldu Yusuf Şimşek oğlunu özellikle göndertmişti.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@