7m

7m

hyundai

Tamer Tuna Trabzonspor'un yeni transferleri için konuştu: Biz onları oynatacaktık

Bursaspor teknik Direktörü Tamer Tuna'dan Trabzonspor açıklaması geldi.

Trabzonspor 04.02.2022, 16:12
Tamer Tuna Trabzonspor'un yeni transferleri için konuştu: Biz onları oynatacaktık

Bursaspor Teknik Direktörü Tamer Tuna, Timsah Park’ta basın toplantısı düzenledi. 

Toplantıda Trabzonspor'a transfer olan Batuhan Kör ve Kerem Şen hakkında da açıklamalar yapan Tuna şu ifadeleri kullandı "Trabzonspor’a transfer olan Batuhan Kör ve Kerem Şen’le ilgili de konuşan Tuna, “Batuhan Kör ve Kerem Şen, bizle Antalya’da antrenmana da çıktı. Onlar Bursaspor’da oynamak istiyorlardı. Onlara da çok yükleniyorlardı. Gerek yoktu bence. Ama bir baktık kontratları 1,5 milyon TL’den sözleşme yapılmış. Onlara da ben karışamam sonuçta. Çocukların menajerleri bu paraları istiyor. En suçsuz oyuncularken, kampın 2. günü dahil olup 3. günü ayrılmak zorunda kaldılar. Olay, transfer tahtasına bağladı. Doğru değildi bu. Biz oyuncuları oynatacaktık, sezon sonunda Trabzonspor’a gönderecektik. Ben o menajerlerin ismini bilmiyorum. Menajerler de beni sevmez.”


Yorumlar (3)
Farozlu Ragıp 4 ay önce
Adam haklı beyler, ne kadar oyuncular bize şimdi gelmiş olsa da sezon sonu gelmeleri onların pişmesi için daha iyi olurdu. SAygılar...
Erdem 4 ay önce
A Takımdaki gençler için ekstra antrenör veya yaşam koçları ayarlanabilir. 5 adam alacağımıza 3 adam alalım kalan parayı oyuncu yerine oyuncu yetiştirmeye ayıralım. Az oyuncu alalım fakat alınan oyunculara odaklanalım. Ayrıca genç oyuncular Nwakaeme ve Bakasetas gibi daha olgun karar almakta zorlanabilir bu nedenle sırf genç oyuncuları antre etmek için genç oyuncuların dilinden anlayan teknik adamlar gerekli. Ve en önemlisi geçen sezon gibi Serkan Asana verilen süreler bu oyunculara da verilmelidir.
Yasar 4 ay önce
geriye dönüp bakmamak lazım, yetenekli isimler alınmış.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@