7m


7m

hyundai

Süper Lig kulübü başkanı Trabzonspor'u şampiyon ilan etti

Yukatel Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı: "Trabzonspor tahminim tuttu"

Trabzonspor 28.02.2022, 14:37
Süper Lig kulübü başkanı Trabzonspor'u şampiyon ilan etti

Yukatel Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, sezon başında yaptığı açıklamayı hatırlatarak, "Trabzonspor bu sezon şampiyon olur demiştim ve tahminim tuttu" dedi.

Seyir zevki yüksek ve heyecanlı geçen maç sonrasında Trabzonspor'u konuşan Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, sezon başında bulunduğu tahminini hatırlatarak "Şampiyon Trabzonspor" ifadelerine yer verdi.

Bazı sosyal medya hesaplarından ve sitelerden yapılan asılsız haberlere de öfke kusan Başkan Gözbaşı, hesabından yaptığı paylaşımda, "Trabzonspor'a şampiyonluk yolunda başarılar dilerim. Ancak cinsiyet üzerinden hakaret eden herkesi de şiddetle kınıyorum. Yakışmamış, herkesin annesi, eşi ve kızı var. Olmuyor beyler" diyerek öfkesini dile getirdi.


Yorumlar (9)
Erdem 4 ay önce
Küme düşme kalkması esnasında ali koça yakın olması, böyle saçma ve kurallara aykırı kararda ağlayarak ön planda olması esnasında Berna Başkana ve Kayserispora karşı bende bayağı tepki oluşmuştu. Şimdi eski tepkim olmasa da, böyle saçma bir karara, yani lider takım şampiyon ilan edilmeden küme düşme kalması ve bu şekil ligin devam etmesini desteleyen tüm kulüp yöneticilerini kınıyorum. Bu arada küme düşmeyi kaldırıp diğer kulüplerden destek arayan ali koç fi yıllarından kalma şampiyonluklardan havayı aldı. Beleş şampiyonluk ne güzel beee.
muallim 4 ay önce
Sayın başkanı tebrik ediyorum. kötü sözleri de yapanları da kınıyor, lane....m
Adnan 4 ay önce
Sizde Kutlamalara katilin,Kardes takim :-)
bayburtlu 4 ay önce
Aklın yolu bir ne yapsaydı istanbul takımlarından birini mi şampiyon yapsaydı?
Sıradan Vatandaş 4 ay önce
İleri görüşlü insanlar iyidir.
61ahmet61 4 ay önce
Teşekkürler.
Ahmet 4 ay önce
Helal olsun başkanım, kötü sözler sahibine iade olsun.
haşim 4 ay önce
adam adam.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@