Süper Lig'in tecrübeli kalecisinden Uğurcan Çakır'a övgü

Süper Ligin tecrübeli kalecisi Beto’dan Uğurcan Çakır’a övgü

Süper Lig'in tecrübeli kalecisinden Uğurcan Çakır'a övgü

Haber61 -  Spor Servisi

Göztepe’nin tecrübeli kalecisi Beto gündeme dair açıklamalar yaptı.

Süper Lig’in başarılı kalecisi Beto, Göztepespor’un Antalya’da yaptığı kampta önemli açıklamalar yaptı. Türkiye’deki en iyi 3 kalecisini sayan Beto, Trabzonspor’un genç kalecisi Uğurcan’ın farklı yönleri olduğunu belirtti.

Beto “Bugüne kadar kazandığı başarılardan ötürü birinci sırada Muslera’yı sayabilirim., Volkan Demirel diyebilirim çünkü Türkiye’de çok büyük bir ismi ve başarıları var. Trabzonspor’un kalecisi Uğurcan Çakır’ı söylerim. Çok farklı yönleri olan bir kaleci” cevabını verdi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Semih Atik
Semih Atik - 1 hafta Önce

Beto müthiş bir kaleci. Uğurcan için böyle diyorsa çok iyi. Üstelik daha 22 yaşında. En az 10 yıl kalemiz güvende

Savaş
Savaş - 1 hafta Önce

Ayakları çok güçlü. Autlarda maç içersinde başka kaleci olsa 4-5ten sonra daha vuramaz. MaşAllah her autta topu nerdeyse kaleden kaleye vuruyor.

Hüseyin
Hüseyin - 1 hafta Önce

Beto boş konuşmaz. Cardozon'un elinden ayağından Uefa kupasını almıştır kurtardığı penaltıyla

adnan
adnan - 1 hafta Önce

ugurcan yas itibariyle ulkenin en iysi seneye buyuk kulupler juve real celsi 40milyonla kapiyi calarlar

Recep Ali
Recep Ali - 1 hafta Önce

Okadar çok büyütmeyin,İki hatalı gol yediğinde akıbeti fena olur,onur kalede devleşince omuzlarda taşınırdı gol yediğinde ise küfürün ardı kesilmezdi unutmayalım,biz taraftar olarak onura sahip çıkamadık ki uğurcana sahip çıkalım.Unutmamakta fayda var yönetim sadece parasızlığının kurbanını arıyordu onuda onur ve burak’a kestiler,sezon sonu başarı olmazsa bedelini çok ağır öder bu yönetim.Borç diyorlar her kulübin borcu var paran yolksa neden yönetime geldiniz ye sormuyoruz taraftar olarak.Sadece şunu bilsin taraftar her sıkıntıda yönetim oyuncuları atıcak önümüze felsefeleri bu.

Emin
Emin - 1 hafta Önce

Takimlar küculdukçe oyun daha kompakt ve güzel olacak. Ama taraftar olarak basari beklememek lazim. O kendisi gelecektir.

Emin.
Emin. - 1 hafta Önce

Takimlar küculdukçe oyun daha kompakt ve güzel olacak. Ama taraftar olarak basari beklememek lazim. O kendisi gelecektir.

banner443