Süper Lig'de şampiyonluk oranları güncellendi! Trabzonspor'a verilen oran...

Süper Lig şampiyonluk oranlarında Trabzonspor'da değişim olmadı.

Trabzonspor 24.09.2021, 12:25 24.09.2021, 12:53
Süper Lig'de şampiyonluk oranları güncellendi! Trabzonspor'a verilen oran...

Süper Lig'de 6. hafta maçları geride kalırken şampiyonluğun en büyük favorisi olarak gösterilen dört büyüklerden sadece Fenerbahçe, haftayı kayıpsız geçerken Beşiktaş ve Trabzonspor puan kayıpları yaşadı, Galatasaray ise haftayı puansız kapattı. Bu sonuçların ardından şampiyonluk oranları güncellendi.

Süper Lig'de büyük heyecana sahne olan 6. hafta maçları geride kaldı. Fenerbahçe , sahasında ağırladığı Giresunspor'u mağlup ederek 3 puanla haftayı kapatırken Beşiktaş ve Trabzonspor, beraberlikler sonucunda puan kaybı yaşadılar. Galatasaray ise Kayserispor deplasmanında aldığı 3-0'lık mağlubiyetle haftayı puansız geçti. 

İddaa Risk Yönetimi, 6. haftanın sona ermesinin ardından 7. hafta maçları öncesinde Süper Lig şampiyonluk oranlarını güncelledi. 

Beşiktaş, oranlara göre şampiyonluğun favorisi konumunu korurken oranında artış yaşandı. Trabzonspor'un oranı sabit kalırken Galatasaray'da alınan mağlubiyet sonrası ciddi bir şekilde arttı. Fenerbahçe'nin oranında ise düşüş yaşandı. 

İşte Süper Lig şampiyonluk oranları:

Beşiktaş - 2.75 (Bir önceki oran: 2.70)

Fenerbahçe - 2.90 (Bir önceki oran: 3.05)

Trabzonspor - 3.50 (Bir önceki oran: 3.50)

Galatasaray - 4.60 (Bir önceki oran: 4.00)


Yorumlar (6)
birisi 3 hafta önce
aziz yılıdırımın evinde mi yapılmış
Hasan 3 hafta önce
fener ne yaptı da ihtimali arttı? Biliyorlar ki şike yaparlar ve reisleri onları korur. Ah Trabzon halkı ah, acıyı hak ediyorsun, %65in hak ediyor en azından
neden şaştın 3 hafta önce
hugo pfdk, 3 maç ceza, hugo fener maçında yok, ts fbye kaybeder tepetaklak gider taraftar küstürülür sonra bitime 10 maç kala seri ile 3-5 arası sıra alınır aynı nane temcit pilavı gibi sunulur. şike liginden ne bekliyorsunuz. şampiyon mu olacak trabzon. güldürmeyin beni.
Abdullah 3 hafta önce
Amacın Trabzonun hakkını savunmak değil. Siyaset yapmak. Şikecilere tüm partiler destek verdi.
Vatandaş 3 hafta önce
Doğru reis koruyor ama diğerleri Trabzonspor’u savunuyor değilmi
deniz 3 hafta önce
kadro kalitesine bak anlarsın senin yedek oyuncun bile yok

Gelişmelerden Haberdar Olun

@