7m


7m

hyundai

Şükrü Kuleyin AK Parti'lilerin Trabzonspor’u ziyaretini eleştirdi! 

Şükrü Kuleyin, AK Parti heyetinin Trabzonspor’u ziyareti ile ilgili açıklama yaptı.

Trabzonspor 05.04.2022, 11:33
Şükrü Kuleyin AK Parti'lilerin Trabzonspor’u ziyaretini eleştirdi! 

Trabzonspor Divan Kurulu Üyesi ve İYİ Parti GİK Üyesi Şükrü Kuleyin, AK Parti heyetinin Beşiktaş maçı öncesi Trabzonspor’u ziyaret etmesini eleştirdi.

Kuleyin “Başarılı Başkan ve yönetimini zor durumda bırakmayın. Şampiyonluğumuza gölge düşürecek hareketlerden kaçının.” dedi.

Kuleyin yaptığı açıklamada, “Başkalarına gerek yok ayağımıza biz kurşun sıkıyoruz. Anlamsız ve gereksiz bir ziyaret önemli bir maç öncesi. Gidin maçtan sonra ziyaret edin kardeşim. Şampiyonluğumuza gölge düşürecek hareketlerden kaçının. Başarılı Başkan ve yönetimini zor durumda bırakmayın. Şimdi bizde yada CHP, Karagümrük maçı öncesi vekilleri toplasak, il başkanı ile kulübü ziyaret etsek ne dersiniz? Trabzonspor siyaset üstüdür. Maç öncesi ve maç sonrası havaalanındaki tablo camiamızın büyüklüğünün ve heyecanının en büyük ispatı iken, yapılan bu ziyaret çok absürt olmuştur. Fırsat kollayan diğer takım taraftarlarının ağzına malzeme olmaya gerek yoktur. Bu konuda herkesi hassas olmaya ve şampiyonluğumuza gölge düşürecek hareketlerden kaçınmaya davet ediyorum.” İfadelerini kullandı.

Şükrü Kuleyin AK Parti'lilerin Trabzonspor’u ziyaretini eleştirdi! 


Yorumlar (12)
BOZKURT VAKFIKEBİR 2 ay önce
Kitabın ortası yorumu.Şampiyonluğumuz gaspedilip Başakşehire hakem operasyonlarıyla sunulurken kimse ortada yoktu..Kurumlar başkadır Kişiler başka denilip şikeci fenere kupa verilirken neredeydiniz.Bu başarı Bşk Yönetim TkHeyet Futblcu ve Trftarındır
Misafir 2 ay önce
2010 - 2011 sezonunda çalınan kupamız için tek kelam edemeyenler bugünkü şampiyonluktan oy devşirme peşinde. Hadi ordan.
OutofSpirits 2 ay önce
Yani tabi spor siyaset karışması hoş değil ama Başakşehir şampiyonluğu kutlayan Bilal Erdoğan'a da bir şeyler söyleseydiniz keşke.
0661 2 ay önce
uğur getirmediler!
Özgür 2 ay önce
gerçekten akıl alır değil. hangi kafa bu ziyaretin mantıklı ve doğru olduğunu düşündü merak ediyorum. siyaset trabzonspor'dan elini çeksin.
Kadir 2 ay önce
Maqlum seçim yakın. Rey devşirilecek. Bugün ziyaret weden beyzadeler şike sezonunda iktidarda değil miydiler?
taraftar 2 ay önce
Yüzde yüz haklı az bile söylemiş. 2011 yılında ziyaret etselerdi
Osman 2 ay önce
akp'lilerin bunu düşünebileceğini hiç sanmam, birisi ziyaret edin demiştir etmişlerdir.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@