Sturridge'ye atılan çakmaklar görmezden gelindi

Türkiye Futbol Federasyonu, Sturridge’ye yağdırılan yabancı maddeleri görmezden gelirken, bordo-mavili kulübü PFDK’ya sevk etti. Karadeniz devinin taraftarları olaya sert tepki gösterdi

Sturridge'ye atılan çakmaklar görmezden gelindi

Türkiye Futbol Federasyonu aynı gün içerisinde Trabzonspor'un aleyhine iki skandal karara imza attı. Lisans Talimatı'nda değişikliğe giden federasyon, Antalyaspor maçı nedeniyle Karadeniz ekibini PFDK'ya sevk ederken, ev sahibi takımın taraftarının sahaya attığı yabancı maddeleri görmezden geldi.
Sturridge oyundan çıktığı sırada atılan yabancı maddeler gözlemci raporunda yer almazken oyuncunun maçın ardından sosyal medya paylaşımında elindeki çakmakları gösterdiği ve tepki gösterdiği açıklama da dikkate alınmadı. Antalyaspor Kulübü, yaşanan seyirci olayları nedeniyle PFDK'ya sevk edilmezken, Trabzonspor Kulübü bu duruma adeta isyan etti. Bordomavili taraftarlar, TFF'nin yanlı tutumuna sert tepki gösterirken, bordo-mavili yöneticiler ise TFF'nin tavrının kabul edilebilir olmadığını vurguladı. TFF ayrıca Antalyaspor'un MHK'ya gönderme yaptığı açıklamayı da görmezden geldi.

ÇAKMAK TOPLADI

Sturridge, Antalya taraftarının attığı çakmakları alarak hakeme göstermişti. Bu paylaşımı kendi İnstagramı'ndan da yapmıştı.

.

inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Savatanica
Savatanica - 4 ay Önce

Adaletin gücü degil güçlünün adaleti hüküm sürüyor.Asil canimizi sikan bunlari gostere göstere yapmalari...

Nokta
Nokta - 4 ay Önce

Ver Adaletmiş ve Kalkınmaymış Partisine oy sonra ağlayın size haktır bu.

Orhan Kibar
Orhan Kibar - 4 ay Önce

Sturrige birileri memleketi anlatmalı hak hukuk felan

Erandes
Erandes - 4 ay Önce

Tuz kokuyor artık.

Osman Karaduman
Osman Karaduman - 4 ay Önce

Tff sadece bizansı ekmegı ne yağına dümen suyuna bakar... Ona tehdit ne varsa onunla ilgilenir.
Çerezler ve mezeler kısmı İlgi alanı degıl ana menüdür odak noktası..

...
... - 4 ay Önce

kapalı kapılar arakasında ciddi toplantılar yapılıyor, tüm olumsuzluklara rağmen kendi öz benliğiyle ayakta duran Trabzonsporumuza her durumda çifte standart uygulanıyor, gerçekten Türk Futbolu en çirkin zamanlarını yaşıyor.

Cengiz nas
Cengiz nas - 4 ay Önce

Bunlar adam mı ki bizlerin beklentisi var.....

Akın
Akın - 4 ay Önce

Adalet bize gelince yok oluyor nedense ulan sahaya bı balta atmadilar Antalyalılar maalesef kör gözler bunu görmedi ben sizin adaletinize ........... tüküreyim

SIRADAKİ HABER