Sosa’dan Haber61'e şampiyonluk yorumu –“Şampiyonluk için…”

Jose Sosa Haber61’e açıklamalarda bulundu.

Haber61 – Spor Servisi – Trabzonspor’un kaptanı Jose Sosa, Kasımpaşa maçı sonrasında Haber61’e açıklamalarda bulundu.

Sosa, “Bütün takıma teşekkür etmemiz lazım. Kupa maçından sonra oynamak kolay olmadı. O yorgunluğun üzerine gollerin arka arkaya gelmesi iyi oldu. Bazı maçlarda bu başarıyı yakalayamasak da iyi oynadık. Bu maçta güzel bir galibiyet oldu. Futbol zor bir oyun. Herkes bu kadar sıklıkla golleri atmak ister ama olmaz. Gollerin arka arkaya gelmesi rastlanabilecek bir şey değil. Ama bu akşam öyle oldu. Bu gün bulduğumuz fırsatları iyi sonuçlandırarak güzel bir galibiyet aldık” dedi.

Şampiyonluk için ne düşündüğünü sorduğumuz Kaptan Sosa, “taraftarlarımızın desteğine çok teşekkür ediyoruz. Bize güç veriyorlar. Yolun çok başındayız. Şampiyonluk gibi kelimeler için erken. Maç maç değerlendirip her maçı kazanmaya çalışacağız” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2020, 19:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fırtına Kuşu
Fırtına Kuşu - 1 ay Önce

Maestro. Takımın beyni. Yerine Parmak girdiğinde ne olduğumuzu gördük. Takımın bağlantısı koptu. Eğer şampiyon olmak istiyorsak mutlaka Sosa'nın benzerini bulmalıyız. Bir de sağ açık mutlaka.

fırtına parmak kötü değil
fırtına parmak kötü değil @Fırtına Kuşu - 1 ay Önce

parmak sırıtmadı, ekuban henüz dönmedi. wakame bile bir devre yoktu kasık sorunu vardı, vurduğu top istediği yere gitmiyordu ama şimdi geri geldi. abduş geri gelecek ama form tutması zaman alır. yani kanat konusunda haklı olabilirsin ancak alternatifi olmayan diğer yer stoper. sakatlık olursa stoper sıkıntısı olur. sağ kanat ve stoper iki mevki, orta sahada bolluk var diye onazziyi yolladık unutma.

Ahmet
Ahmet - 1 ay Önce

Parmak ve Hüseyin Türkmenle bizim taraftarın derdi ne. Bizim taraftar yerli oyuncu düşmanı. Uğurcan içinde pusuda bekliyorlardır hata yapsın da eleştirelim diye. Parmak Mikeli kesecek göreceksiniz. İyi topçu parmak bırakın çocuğu rahat.

SIRADAKİ HABER

banner513