Sosa ve Novak'ta sona doğru

Trabzonspor'da başkan Ahmet Ağaoğlu'nun Sosa ve Novak ile sözleşme yenileme konusunda anlaştıklarını açıklamasının arkasındaki detaylar ortaya çıktı. Bordo-mavililer yönetimin iki yıldızla da anlaşırken hiçbir sorun yaşamadığı öğrenildi.

Trabzonspor 26.10.2019, 14:50
Sosa ve Novak'ta sona doğru

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'nun "Sosa ve Novak ile anlaştık" açıklaması ile iki yıldızın yuvada kalacağı belli olurken, transfer görüşmesinin çok rahat geçtiği ortaya çıktı.

Ağaoğlu'nun yürüttüğü 'yıldız operasyonunda' görüşmeleri Asbaşkan Mehmet Yiğit Alp yaparken, ilk önce Novak ile masaya yatırıldı. Sezon sonu bitecek sözleşmesini 3 yıl daha uzatmak için masaya oturulan 29 yaşındaki sol bek, 1 milyon euro'luk teklife hiç düşünmeden 'evet' dedi. Novak "Burada mutluyum. Tüm şartları kabul ediyorum" derken, Sosa'da da aynısı oldu. Arjantinli maestro 3.2 milyon euro'luk alacağını 2.3 milyon euro'ya indirmeyi kabul ederken, şampiyonluk priminin yüksek tutulmasını istemesi de ayrı bir memnunluk oluşturdu. İki yıldızın milli arada imza atacağı belirtildi.
.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
Hasan 2 yıl önce
Kaptan şampiyonluğa inanıyor. Tek başına takım virtiöz. Yabancı Sosa gibi olmalı. Hepsi süper gençler
Oguz 2 yıl önce
Ee hadi ozaman hemen yarın imzalayın, 4 aydır aynı haber

Gelişmelerden Haberdar Olun

@