Sosa ve Novak'ta sona doğru

Trabzonspor'da başkan Ahmet Ağaoğlu'nun Sosa ve Novak ile sözleşme yenileme konusunda anlaştıklarını açıklamasının arkasındaki detaylar ortaya çıktı. Bordo-mavililer yönetimin iki yıldızla da anlaşırken hiçbir sorun yaşamadığı öğrenildi.

Sosa ve Novak'ta sona doğru

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'nun "Sosa ve Novak ile anlaştık" açıklaması ile iki yıldızın yuvada kalacağı belli olurken, transfer görüşmesinin çok rahat geçtiği ortaya çıktı.

Ağaoğlu'nun yürüttüğü 'yıldız operasyonunda' görüşmeleri Asbaşkan Mehmet Yiğit Alp yaparken, ilk önce Novak ile masaya yatırıldı. Sezon sonu bitecek sözleşmesini 3 yıl daha uzatmak için masaya oturulan 29 yaşındaki sol bek, 1 milyon euro'luk teklife hiç düşünmeden 'evet' dedi. Novak "Burada mutluyum. Tüm şartları kabul ediyorum" derken, Sosa'da da aynısı oldu. Arjantinli maestro 3.2 milyon euro'luk alacağını 2.3 milyon euro'ya indirmeyi kabul ederken, şampiyonluk priminin yüksek tutulmasını istemesi de ayrı bir memnunluk oluşturdu. İki yıldızın milli arada imza atacağı belirtildi.
.

inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan
Hasan - 6 ay Önce

Kaptan şampiyonluğa inanıyor. Tek başına takım virtiöz. Yabancı Sosa gibi olmalı. Hepsi süper gençler

Oguz
Oguz - 6 ay Önce

Ee hadi ozaman hemen yarın imzalayın, 4 aydır aynı haber

SIRADAKİ HABER