banner556

Sosa, Novak'tan bilgi aldı

Trabzonspor'un sözleşme teklifine bir türlü dönüş yapmayarak oyalayan Jose Sosa, Fenerbahçe ile temaslarını sürdürüyor. Sosa'nın son olarak Novak'tan bilgi aldığı yazıldı.

Trabzonspor 14.08.2020, 08:24
Sosa, Novak'tan bilgi aldı

Trabzonspor ile sözleşmesi sona eren ve yeni sözleşme teklifine yanıt vermeyen Jose Sosa hakkında her gün yeni haberler çıkmaya devam ediyor.

Bu kez TRT Spor'un geçtiği habere göre;

Fenerbahçe'nin transfer gündemine giren Jose Sosa hakkında flaş bir gelişme yaşandı. Trabzonspor'dan takım arkadaşı Novak ile telefon görüşmesi gerçekleştiren Jose Sosa'nın transferi konusunda olumsuzluk olmadığı paylaşıldı

Fenerbahçe ile Sosa arasında yıllık ücret konusunda görüşmeler sürdüğü, maaşında indirime gider ve kontrat senesi konusunda anlaşma sağlanırsa transferin gerçekleşeği bildirildi.

Yorumlar (45)
Bordopars 6 ay önce
Cemil Usta sezonundaki kaptanımız bu arkadaştı işte...
Salih 6 ay önce
Çok doğru,Göztepe maçında yoktu galibiyetle başladık,takıma geri döndü takılmaya başladık.
ts 6 ay önce
saçmalamayın ya, sosa olmasa takımı derleyip toparlayacak kimse yoktu. sana hüseyin gibiler lazım.
6101 6 ay önce
Sosa bu takımın kaptanıdır boş boş konuşmayın. Kalırsa bizim KAPTANIMIZ dır. Giderse yolu bahtı açık olsun. Kalması avantajdır. Sosayı beğenmeyen futboldan zerre anlamıyordur
Alp 6 ay önce
Sayın Başkan bu adam ile ivedilikle yeni sözleşme yapılmayacağını kapılarımızın kendisine kapandığı bildirilmelidir.Hiç kimse Trabzonspor’la dalga geçemez.
murat 6 ay önce
hersene bi tane yedek takım yapıyoruz akhısar, denizli şimdide fener hayırlı olsun.
nadi61 6 ay önce
kalsada zaten seyirci yuhalar artik..gitmesi en dogrusu..
bayburtlu 6 ay önce
Yeter artık sosa lafı duymak istemiyoruz. Cehennemin dibine kadar yolu var.
Yavasgit 6 ay önce
kaptanlık verilirken 100 defa düşünülmesi gerek böyle adamlara vermeyin abi kaptanlığı. Şampiyonluğu başkan masada sattı diyenler baksında görsün işte bu paragözün önderliğinde verdik şampiyonluk mücadelesini. Şimdi ben nasıl düşünmeyeyim bu adamın şampiyonluğu sattığını. Ulen bu takımın düşmanı bitmez onu anladım hem içerde hem dışarda. Başkan işin gerçekten çok zor inş başarırsın.
ts 6 ay önce
ne paragözü, şaka mı yapıyorsun. sen sadece 2-3 bin tl fazla verilse gidip başka dükkanda çalışmaz mısın ki adam milyon tl fazla verildiği için gidince paragöz oluyor. adamın işi bu, bedavaya mı çalışsın. sen bedavaya çalış iş yerinde sonra gel konuş. trabzonlu değil adam, hatta türk bile değil ama neden para istiyor diyorsun, bu nasıl bir zihniyet
Ahmet 6 ay önce
İçimizdeki hain bulundu işte, başka takımın kaptanları diğer takımlardan futbolcu ayardırken bizimkisinin yaptığına bakın. Bu adam hain değide nedir. Ey yönetim bırakın bu adamın yakasını nerde isterse oynasın.
Vatan millet sakarya 6 ay önce
Ha gurbanum ne olur bir an once gitte bizide kurtar senden ne olur dedem benim hadi canum hadi oyalama bizi fenere git ama baska yere gitme???? yoksa seninkiyle horon oynarız bak????
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@