banner556

Sosa'dan ilginç taktik! Başkan isyan etti: Bize hiçbir şey söylemiyor

Estudiantes Başkanı Juan Sebastian Veron'dan Sosa isyanı: Bize hiçbir şey söylemedi"

Trabzonspor 13.08.2020, 13:02 13.08.2020, 13:08
Sosa'dan ilginç taktik! Başkan isyan etti: Bize hiçbir şey söylemiyor

Trabzonspor Kaptanı Jose Ernesto Sosa'nın transferindeki belirsizlik sürüyor. Bordo mavili kulüple yeni sözleşme konusunda henüz anlaşma sağlayamayan Arjantinli yıldız için ülkesinden flaş bir açıklama geldi.

Jose Ernesto Sosa, Trabzonspor ile Türkiye Kupası kazanma başarısı göstermişti.

Adı son günlerde Fenerbahçe ile anılan Jose Ernesto Sosa, henüz Trabzonspor'a da net bir cevap vermedi. Tatilde olan yıldız futbolcunun kararını tatil dönüşünde vereceği öğrenilirken Arjantin'den ses getiren bir açıklama geldi.

Estudiantes Başkanı Juan Sebastian Veron, Sosa'nın Arjantin'e ve kulübüne geri dönüşü hakkında "Onu geri dönmeye zorluyoruz ama bize hiçbir şey söylemedi" ifadelerini kullandı.

Sosa'nın menajerinin Arjantin'deki ekonomik şartları eleştirmesine de tepki gösteren Veron, "Sosa'nın her kararına saygı duymalıyız ancak temsilcisinin sözlerine anlam veremiyorum" dedi.

Jose Sosa, Trabzonspor ile sözleşmesi bittikten sonra tatile çıkmış ve transferiyle ilgili hiçbir açıklamada bulunmamıştı. Arjantinli yıldız pandemi dönüşünde ise Trabzonspor'da kalmak istediği yönünde çarpıcı mesajlar vermişti.

Yorumlar (30)
Hasan 6 ay önce
Sosa kimmis kardesim bir sosayami Dustuk koskoca Trabzonspor
x5461 6 ay önce
Birakin gitsin. yaramaz eski sosa deyil .yenisini bulun genclere yönelin
Gahuralı 6 ay önce
Gerek yok Kardeşim adamın 2 bucuk sene kaptanligini yaptığın takima zaten hala kafan karışırsa gerek yok. Yaptığı desteklerden gençlere yardımına vs tesekkur ederiz ama yas olmus 35 evet belki hala bir seyler katabilir lakin 1.5 milyon € cok para. 25 yaşında daha dinamik bi 10 nhmara bulunabilir kanımca yada trondsden kalkabilirse ona devretsinler. Sahsi fikrim takima fazla bir sey katamayacaktir o yüzden gitmesi herkes için daha iyi olur.
COVANNİ 6 ay önce
SALIN GİTSİN PARANIN PEŞİNDE ARTIK FUTBOLCULUĞU BİTTİ
Turkoglu Turk. 6 ay önce
ulan kendinizle alay edin!!! gonderin gitsin yeter artik komedi oldunuz babanizla alay edin. utanmaz arlanmaz ruhsuzlar
K.Atamer 6 ay önce
Sayın yönetim.Yaş olarak bir çoğunuz benden daha deneyimizsiniz.Neden TS 'un dirayetini göstermiyorsunuz.Sizin duymadığınızı zannetmediğim birşeyi burdan ayyuka çıkarıyorum.Artık Sosa FB nin çöplüğünde yeni atık okarak girmiştir.Yapacağınız tek şey borsaya sosa ile ilgili bizim ilkeli duruşumuza binayen olan sosa ike ilgili sözleşnesi tek taraflı olarak uzatılmadan bitmiştir deyip TS şerefi ile noktalmak olur.Bu saatten sonrada hiç bir kulüp ile anlaşamasada TS artık onun sayfasını kapattığını bilmesi biz taraftarları onure eder. Hint kumaşı devri bitti artık.Her yer daha kaliteli kumaşlarla dolu.
Özgür ata 6 ay önce
TS asla Sosa’dan vazgeçtiğini beyan etmemelidir, eğer ederse Sosa fenere 2.5 milyona değil belki de 1.5 milyon euroya gitmek zorunda kalacak, çünkü fener artık rakipsiz kalacağı için TS’un teklifinin üstüne çıkmayacaktır. 1+1 anlaşma yapılırsa fenev’in cebinden sosa’ya fazladan 2 milyon euro çıkar, belki imza parası bile öderler. Düşmana ne kadar maddi kayıp sağlarsak o kadar iyi
61 6 ay önce
Trabzonspor’dan dünyanın parasını kazandı yinede doymadı bu paragöz bir maç iyi oynayıp üç maç ortalarda dolandı buna bu saatten sonra verilecek her paraya yazık olur
Ali Erdil onat 6 ay önce
Defolsun gitsin ya verdiğimiz değere yazik
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@