banner556

Sosa'da son tango! Ya tamam ya devam

Trabzonspor'un kaptanı Sosa ile son görüşme yapılacak.

Trabzonspor 15.08.2020, 08:25
Sosa'da son tango! Ya tamam ya devam

Sosa, menajeri Pra’ya “Önce Trabzonspor ile görüş” talimatı vermişti Pra dün İstanbul’a geldi. Ağaoğlu ile konuşacak ve rotası belli olacak.

Trabzonspor'da Jose Sosa gidecek mi kalacak mı? 

Trabzonspor pandemi öncesi 2 milyon 250 bin euro'luk bir teklif yapmıştı. Salgın sonrası gelirler düşünce rakamı 1 milyon 750 bin euro'ya indirmişti. Sosa görüşmelerin ilk teklif üzerinden devam etmesini isterken Trabzonspor cephesi ise bonuslarla 2 milyon euro'yu bulan ikinci önerilerinin son kararları olduğunu belirtiyor. Tüm bunlar yaşanırken 35 yaşındaki futbolcu menajeri Maxi Pra'ya "Önce Trabzonspor ile görüş" talimatı vermişti. Pra dün İstanbul'a geldi. İlk olarak Ahmet Ağaoğlu ile temas kuracak. Anlaşma sağlanırsa Sosa, bordo-mavili formayı giymeye devam edecek, aksi durumda Pra alternatif ekiplerle iletişime geçecek.

Yorumlar (22)
Kenan 6 ay önce
Başlarım şimdi bunun tangasına tongasına yeter bu kadar naz. Nere giderse gitsin elimizi ayağımızı bağladı bu nedir. Bu taraftarın zaten hayalleriyle oynanmış birde bunun nazıylamı uğraşacaz. Yeter da. Zaten pandemiden sonra esas takımı satan budur. Lider dediğin o takımı şampiyon yapar
6101 6 ay önce
Sosa kalırsa güzel olur. O kalitede başka topçu bulamazsınız
İbrahim köseoğlu 6 ay önce
Sosa hizmetini yaptı. Teşekkür edin yollayın. Bu iletişim çağında hala karar vermemişse hesabı başka kulüp. TS ye faydası olmaz.
Şevket61 6 ay önce
Bu olayın sorumlusu bariş yurduseven . Trabzonspor taraftarına iyi gaz veriyor başardıda tebrikler. İnanın bana o adam Trabzonspor aleyhine çalışıyor. Bu kafalar artık yok olsun genç nesillere ihtiyaç vartır.
Giresunlu 6 ay önce
Yemişim tangosunu kolbastiyla uğurlayalim :)
sosa dead 6 ay önce
buna hala teklif götüren aklı seveyim, satış uzmanları sahada el kol istiyor galiba, hayırlı satışlar krolar.
Ahmet 6 ay önce
Almayın bu adamı ey yönetim. Başka takımın kaptanları harıl harıl çalışırken bizim ağanın telefonuna ulaşılmıyor.
Giresunlu 6 ay önce
Sosaya omparalar fazla.
Hicazkar61 6 ay önce
Arkadaşlar atar gider yapmanın alemi yok! sosa cebini düşünür adamın işi bu, çoluğu çocuğu var memlekette adamın çocuklarına yabancı dilde eğitim aldırabileceği kaç tane okul var? Eş faktörü, çocuklar faktörü, şehrin sosyal yaşantı faktörü ee adamlar bizden de fazla para veriyormuş nitekim vermezse bile İstanbul cazip geliyor? Birde sen şampiyonluk virajında talimatlar ile başkasına şampiyonluğu peşkeş çekersen adam dururmu? Soruyorum herkes düşünsün şartlar ortada siz olsanız dururmusunuz? Ayrıca newton'un sisteminde ağır kalacak,hoca'nın 4-3-3 sisteminde oynatacağı söyleniyor, öyle ise sosa da mevcut defansta komple değişmeli yerlerine atik çevik ve meziyetleri üst düzey oyuncular gerek, bize doymamış oyuncu lazım sörloth gibi ekuban gibi, sosayı boşverin bu kadar takılmayın herkes kendince haklı, ona teşekkür edip veteranbahçe'de başarılar dileyelim :)
Oktay 6 ay önce
Bu Adam Maradona mıda biz bilmiyoruz?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@