7m


7m

hyundai

Sörloth'un babasından transfer açıklaması geldi

Goran Sörloth, taraftarın ilgisi karşısında Trabzonspor'un bu transferi yapmak zorunda olduğunu söyledi.

Trabzonspor 02.06.2021, 19:13
Sörloth'un babasından transfer açıklaması geldi

Dagbaldet’e konuşan Alexander Sörloth'un babası Goran Sörloth, oğlunun şu anda transferi düşünmediğini “Şu anda düşüncelerinde transfer yok. İlk önce uluslararası arenada oynaması gerek. Sonra Leipzig'e dönecek. Gelecek sezon yoğun bir sezon olacak” açıklaması yaptı.

Goran Sörolth, “Sözleşmesinin bitmesine 4 yıl daha var. Bu sadece Alexander'ı önemseyen birinin başlattığı bir sözleşme”dedi.

Daha önce Bursaspor’da da oynayan Baba Sörloth, “Türkiye'den gelen tepkiden gurur duyuyor. Bazıları Alexander’ın geri döndüğünü görmek istiyor. Bundan daha güzel şey yok. Bu çok güzel. Orada sadece bir sezon kaldı. Hem saha içinde hem de saha dışında gerçekten birilerinde kök saldı” itirafında bulundu.

Goran Sörloth, bu ilgiyi gördüğümde gurur duyduğunu söylerken, “mutlu oluyorum. Nasıl işler yaptığına dair hiçbir şüphe yok. Gol sayısına bakılırsa bu ortada oldu. Ama Alexander aynı zamanda Alexander olmuştur. Bence bunu çok takdir ediyorlar” dedi.

Trabzonspor teknik direktörü Abdullah Avcı’nın Sörloth'un geri döneceğine dair umudu olduğu sözlerine ise Baba Sörloth, “Neredeyse bunu yapmak zorunda. Milyonlarca kişinin onu istediğini düşünürsek. Ama Alexander’ın ayrılmak gitmesinin nedeni, daha  yükselmek istemesiydi. Bundesliga ve Şampiyonlar Ligi'nde oynamak isteğiydi” dedi.


Yorumlar (11)
Mustafa SÖYLEMEZ 1 yıl önce
Biz şampiyonluğu bu adamın sayesinde kaybetmedik mi ??? Ve sosa ve novak bunlarida ekliyorum
? 1 yıl önce
bir penaltı kaçırmıştı galiba onu söylemek istiyorsun.....fakat attıklarını gözardı ediyorsun.....hiç hakkaniyetli değil yorumunuz.....
Tursun 1 yıl önce
ünaldı gönderen yönetimin suçu yokmu
caner 1 yıl önce
Sorloth sayesinde nasıl şampiyonluğu kaçırmış oluyoruz acaba? Ne alaka. Bu nasıl bir yorum. Farklı bişey mi demek istedin, defalarca okudum. Hep aynı anlam.
BLUEB 1 yıl önce
bu adam olmasa zaten şampiyonluktan söz edemezdik hele sosa Novak ve sorloth u birlikte düşünürsek onlar olmasa ilk 5 bile olmazdı bakınız bu sezon yapılan transferler hoca vs ile ancak 4 olabildik
başkan 1 yıl önce
maçları uzay tv den izleyen adam.. bu adam beinsporda idi.. :))
Asi 1 yıl önce
Dedi ve kolasından bir yudum alıp.. yorumlara göz gezdirdi.
Amasyali Bordomavi 1 yıl önce
Biz şampiyonluğu federasyon iki yüzlülüğün kaybettik neden dersen ligi oynattilar sonra düşmeyi kaldırdılar bu yüzden kaybettik başka birseyden değil.
Gahuralı 1 yıl önce
Babasına da bir şey diyeceğim şimdi bunun zaten ortalığı hep bu .... karıştırdı geçen senede.
HASAN TOKUÇ 1 yıl önce
Büyük Trabzonspor taraftarı. Bırakın Sörloth takıntısını. Biz mi? peşinden koşacağız.
TS 1 yıl önce
parayı verirsen gelir , vermezsen böyle haberler çıkar. o yüzden almak istediğin yabancı futbolcuya istediğini vereeceksin. zaten bir başka avrupa kulubü istese ona gidecek. sonuç olarak almak istiyorsan istediğini vereceksin.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@