Sörloth'un babası ve menajeri konuştu!

Trabzonspor'da krize dönüşen Sörloth ile ilgili futbolcu cephesinden yeni açıklamalar geldi

Trabzonspor 15.09.2020, 09:11
Sörloth'un babası ve menajeri konuştu!

Trabzonspor'da geleceği belirsizliğini koruyan Alexander Sörloth'un babası Goran Sörloth ve menajeri Mike Kjolo açıklamalarda bulundu.

Norveç'te yayın yapan Nettavisen.no'ya konuşan baba Goran Sörloth oğlundan övgüyle sözederek herhangi bir takımla resmi sözleşme imzalamadıklarını söyledi.

Goran Sörloth "Alexander ile ilgilenen birkaç büyük kulüp olması çok güzel bir şey. Bu ilgi, şimdiye kadar iyi işler çıkardığının ve bir sonraki aşamaya geçmeye hazır bir kariyer inşa ettiğinin göstergesi . Bu konu hakkında sessiz kalmak gerekiyor. Henüz herhangi bir resmi sözleşme ya da varılan bir anlaşma bulunmuyor. Danimarka'da Süper Lig'de oynarken bir anda İngiltere Premier Lig'e sıçradı. Bu çok büyük bir adımdı. Adım adım ilerledi ve gittikçe daha güçlü hale geliyor. Bugünlerde 25 yaşına yaklaşıyor ve 2 yıldır Crystal Palace'ın oyuncusu. Bunları konuşurken bile daha iyiye gidiyor. Onu izleyen herkes artık farklı bir oyuncu olduğunu görebilir. Çok kıvrak ve hızlı hareket edebiliyor." dedi.

Sörloth'un menajeri Mike Kjolo da aynı adrese yaptığı açıklamada oyuncusunun Crystal Palace tarafından iki kez kiralanmasının (Gent & Trabzonspor) ardından İngiliz ekibine karşı bir intikam duygusu besleyip beslemediği sorusuna yanıt verdi.

Kjolo "Bu sporu yapıyorsanız motivasyon kaynağınız intikam olamaz. Asıl çıkış noktanız sınırlarınızı zorlamak ve ne kadar ileri gidebildiğinizi görmektir. Şunu biliyoruz ki, geçmişte yaptıklarınızdan daha hızlı mazi olan hiçbir şey yok. Önemli olan şu an ve gelecektir. Şuna eminim ki, ne Sörloth ne çevresindekiler Crystal Palace'tan intikam almak gibi bir duygu beslemiyorlar" ifadelerini kullandı.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (19)
Ts612828 1 yıl önce
Baba ve oğul ikinizde çok karaktersiz insanlarmışsiniz
CeyEr161 1 yıl önce
Bizlere yönetimiz dogrulari söylese gercek karaktersiz kim oldugunu ögreniriz. Para icin satildi bu cocuk. Sörloth'un günahi yok. Yönetim adam olsun, dogruyu slylesin. Yusuf'ta da aynisi dendi. Yusuf'a sorun bakalim. Hep ayni senaryo. Zamaninda Abdullah ve Ogün icin ne denmisti? Onlarda gitmek istememisti ve satilmisti ama taraftar kandirilmisti. O da yetmiyormus gibi o kadar küfür etmislerdi su cocuklara. Ya Onur? Gercek kaptan ve gercek Trabzon'luydu. Gönderilme nedenlerinin en bas faktörü yüksek maasiydi. Hep kandirildik. Iki sampiyonluk gitti, bizimkiler halen Saray'da RTE'ye yag cekmeye gidiyorlar. Helal olsun.
Turkoglu Turk. 1 yıl önce
SORLOT HIC BIR YERE IMZA ATMADIYSA DELIKANLIYSA OYSA BUYSA NEDEN HAL+EN TRABZONA GELMEDI PARA ICIN SATILMIS RUHLARLA DOLU BIR DUNYA.
Uyuz tanju 1 yıl önce
Trabzonsporu kullandı sörlot oysa bizde kiralık durumu genk gibi değildi 2 yıl kiralık ve opsiyon ile 4 yıllık idi.bize 1 yıllık kiralık takım muamelesi yaptı, sözleşmesi devam ederken kaçmak maça gelmemek ne demek karakteri bozuk alayının.
lazon 1 yıl önce
olayın iç yüzü elbet çıkacak ortaya. ak koyun kara koyun belli olacak yakında
6141 1 yıl önce
Babasının oğlu intikam duygusu biz besliyoruz sen açıklama yapacaksın trabzonspor benim için çok önemli para kazandırıp ayrılacağım diye sonra kaç adi insanlar
adnan 1 yıl önce
Trabzonsporun mali degilmi de kacti? 1 Yil kontrati yokmu neler oluyor Baskan?
Zafer/stuttgard/almanya 1 yıl önce
Trabzonun t sonu söz etmemisler
Babasida karaktersiz ogluda..ailedeki bayanlar dikkatli olmali
Tursun 1 yıl önce
Türk olmanın farkı burada ortaya çıkıyor şörliyi şörli yapan trabzonumdur burağı burak yapanda şenolgü eş ve trabzonumdur bu arada ünalada parantez açmak lazum futbolcuyu futbolcu yapan kademe atlatan o takımın oyun sistemi ve hocalarıdır burak her fırsatta şenol hocadan ve trabzondan iyi söz eder şörli tenezzül bile etmemiş
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@