7m


7m

hyundai

Sörloth'tan Trabzonspor'a veda!

Trabzonspor'da Liepzig'e transfer olan Sörloth mesaj gönderdi

Trabzonspor 22.09.2020, 15:55 22.09.2020, 16:12

Trabzonspor'da parlayarak Leipzig'e transfer olan Alexander Sörloth, veda mesajı yayınladı.

Trabzonspor'un sosyal medya hesabından yayınlanan videoda Sörloth için şu ifadeler kullanıldı;

Trabzonspor'da geçirdiğim geçen sezon çok duygusaldı. Başkan Ahmet Ağaoğlu'na beni kabullenip, bir baba figürü gibi davrandığı için büyük teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Orada bulunduğum süre boyunca kendisi benim için çok özeldi ve tekrar kendisine büyük teşekkürlerimi iletiyorum. Yalnız saha içinde değil aynı zamanda şehirdeki bir çok insanla da arkadaşlıklar kurdum bu yüzden de bu mesajı video ile göndermek çok zor keşke bu veda mesajını bir video üzerinden değil sizlere orada bizzat kendim söyleyebilseydim.

Trabzon şehri beni kendi çocukları gibi görseler de kariyerimde ulaşmak istediğim hedeflerim ve hayallerim var. Ve onlardan biri Almanya Bundesliga'da oynamaktı. Çünkü çok iyi bir lig, dünyadaki en iyi liglerden bir tanesi. Kalbim biraz buruk şekilde bu tercihi yapsam da kariyerimi düşünmek zorundaydım. Ve ayrıca aldığım karar Trabzonspor'dan ayrılmak değil kariyerim için bir sonraki adımı atmak ve umuyorum herkes de bunu anlayacaktır.

Hepinize bizzat veda edebilmeyi isterdim ancak bu yıl Covid-19 salgını ile birlikte seyahat etmek daha zorlaştı ve maalesef bu yüzden gelip ellerinizi sıkıp düzgün bir şekilde veda etmek fırsatı bulamıyorum. Ama yine de beni aranıza kattığınız ve kariyerimde yeni bir adım atma fırsatı tanıdığınız için sizlere minnettar olduğumu ifade etmek istiyorum. Trabzon'da her zaman arkadaşlarım olacak. Takım arkadaşlarım, antrenörler, sağlık ekibi oradaki herkes geçen yılımı unutulmayacak bir yıl haline getirdiler. Sizlere her zaman borçlu hissedeceğim. Gelecekte sizlerle tekrar görüşebilmeyi umuyorum


Yorumlar (40)
Kemal SAKA 2 yıl önce
Teşekkürler Sørloth, seni izlemek ve gelişimine tanıklık etmek, bir TS taraftarı olarak benim içinde özel ve memnuniyet verici idi. Bil ki, güzel duygularımız karşılıklı. Gönlünce başarılarının devamını diliyorum... Yolun açık olsun, seni desteklemeye ve takibe devam edeceğiz.
ALP TÜRK 2 yıl önce
Güle güle Kral yolun açık olsun....
Teşekkürler. 2 yıl önce
Gerçekten teşekkür ederiz. Biz Trabzonlular agresif insanlarız, ayrılmayı da beceremeyiz bunu kabul edelim. Şampiyon olamasak da gerçi zaten olamıyoruz artık, sana teşekkürler. Başarılar güzel insan.
Oktay 2 yıl önce
Bir yabancı bir yılda başkanı ve trabzonsporlulaı ne güzel izah etti, bizse yıllardır ne kendimizi ne başkanımızı tanıyabildik teşekkür ler.
UĞUR MACİT 2 yıl önce
EN İYİSİNİ YAPTIN BU ŞAİBELİ ÜLKE FUTBOLUNDA OYNASAN NE OLUR OYNAMASAN NE OLUR KARİYERİNİ KURTARDIN ALLAH YOLUNU AÇIK ETSİN
cavit 2 yıl önce
bize yaşattıkların için teşekkürler
Mustafa 2 yıl önce
Adamsın
Tscan 2 yıl önce
Adamlar adam gibi anılacak sende öyle belki bizim ligimiz büyük olmayabilir ama bu taraftarın büyüklüğünü orada da goreceksin bol şans
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@