banner526

banner533

banner513

Sörloth: O olmasaydı Trabzonspor'u tercih etmezdim

Trabzonspor’un Norveçli oyuncusu Alexander Sörloth ülkesinde açıklamalarda bulundu

Trabzonspor 13.04.2020, 21:06
Sörloth: O olmasaydı Trabzonspor'u tercih etmezdim

Trabzon’da kalmaya devam edebileceğini ancak yönetim kendisine “gidebilirsin” dediği için şehirden ayrıldığını söyleyen Alexander Sörloth, “kalmamı isteseler kalırdım. Ama gidebileceğimi söylediklerinde aileme ve sevgilime yakın olmayı tercih ettim” dedi.

Trabzonspor’da mükemmel bir hayatı ve evi olduğunu söyleyen Sörloth, “Bodo’da oynarken karanlık bir apartman dairesinde yaşıyordum. Ama o takımda bile oynamıyordum. Lig sonuncusu takımda oynamayacak kötü bir oyuncu olup olmadığımı çok düşündüm” itirafında bulundu.

Menajerim bana Trabzonspor’un beni istediğini söyleyince Türkiye’yi bilen babam, “ihtiyacın olan takım, şehir ve taraftar” dedi. “Belki babam olmasaydı Trabzonspor’u tercih etmezdim” diyen Sörloth, “ama görüyorum ki verdiğim en iyi karar” dedi.

HODGSON, SÖRLOTH’U GÖNDEREREK BÜYÜK HATA YAPTI

Kariyerini Crystal Palace’te tamamlayan Norveçli futbolcu Breide Hangeland ülkesinde TV2’ye konuştu. Sörloth’un Trabzonspor’a opsiyon hakkıyla kiralanmasına izin veren Roy Hogson’ın büyük hata yaptığını söyledi. Hangeland, Trabzonspor’un Norveçli golcüsünü “Roy Hodgson'a Sörloth'i yeniden takımda geri isteyip istemediğini sorsaydınız, ‘tabii ki’ diye cevap verirdi. Crystal Palace için mükemmel bir oyuncuydu. Uzun boylu ve güçlü, topu tutmada da iyi üzerine gol de atıyor” sözleriyle övdü.

Fotospor

Yorumlar (6)
Taraftar 7 ay önce
Trabzonspor un tarihinde yaptığı en iyi 3 transfer arasına girer sörloth
Isko 7 ay önce
Kim sebep olup almissa Allah razi olsun belkide trabzonspora en buyuk bonservis getirecek ender futbolculardan biri
Alex 7 ay önce
40 milyon sterlin versin Crystal Palace verelim
Tursun 7 ay önce
Rodayegaya teşekkür et bir zamanlar burağı bonus olarak verenler vardı dutbol bu ama scout ekibide müthiş takım saat gibi birde stoper sağlam olursa
Yusuf 7 ay önce
40 milyon versin
Allahın adamı 7 ay önce
Giderse iyisi gelsin.Gelmiycekse gitmesin.Kararsızım yani gitsinmesin.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@