alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

SON DAKİKA! CAS'tan Flaş Trabzonspor kararı

CAS Trabzonspor ile ilgili karar verdi.

Trabzonspor 16.07.2020, 13:31 16.07.2020, 14:17
SON DAKİKA! CAS'tan Flaş Trabzonspor kararı

Uluslararası Spor Tahkim Kurulu (CAS), Trabzonspor ile ilgili kararını iki hafta sonra açıklayacak. TSİ 10.30'da başlayan ve video konferans yöntemiyle yapılan duruşma sona ererken, bordo-mavili kulüple ilgili kararın iki hafta sonra verileceği öğrenildi.

Trabzonspor'un, 2019 yılına ait mali tablolarda yükümlülüklerini yerine getirmediği gerekçesiyle 3 Haziran 2020 tarihinde Trabzonspor'un Avrupa'dan 1 yıl men edilmesine karar verilmişti. Bordo-mavili takım konuyu yargıya taşımıştı. Trabzonspor yönetimi alınan bu karara itiraz ederken, Uluslararası Spor Tahkim Kurulu'nun (CAS)'a başvuruda bulunmuştu. Covid-19 pandemisi nedeniyle video konferans yardımıyla yapılan duruşma sona erdi.

2 HAFTA SONRA AÇIKLANACAK

Uluslararası Spor Tahkim Kurulu, Trabzonspor'la ilgili kararını iki hafta sonra verecek.

.


Yorumlar (21)
Adamın1i 1 yıl önce
Bu takım beddualı takım ya başkanımız gereğini yapsın yada kapatın bu klübü bitsin bu eziyet her şampiyonluğa yaklaştığımız yıl ayrı bir tramva yaşıyoruz. Biz müslümanız elhamdulillah neden bu beddua olayını dillendirince birileri deliriyor anlamıyorum. Olamazmı yani gidip dua almak bu kadarmı zor bu kadarmı inancımıza ters bedduayı eden kişiden !
Adamın1i 1 yıl önce
İsmailağa cemaati yani Mahmut efendi. Tam 36 yıl önce böyle bir zamanda Ramazan malum Mayıs ayında idi ve şampiyonluk Kadir gecesine denk geldi ve taraftarımız kutlamaları abartınca hemşehrimiz buna üzüldü ve Allah bu takıma bir daha şampiyonluk nasip etmesin demiş.
ibrahim 1 yıl önce
Kim beddua etmiş taraftar olarak biz gidelim yanına bedduasını kaldırsın...
Ali. 1 yıl önce
Verse ne olur.oyuncular kararini vermis zaten katilmak istemiyorlar.
bayburtlu 1 yıl önce
Demek ki ligler bitince bakılacak olmaz ya Trabzonspor şampiyon olursa duruma bakarız demişler. Şeytanlık her yeri sarmış.
Merdo 1 yıl önce
Buyuk onun donuyor neden bu karar lig bittikten sonra aciklanyor cok anlamsiz vesselam????
Alpaslan elmaci 1 yıl önce
Iki hafta sonrami sakami bu hem ligde darbe yedik hem sikede bügün yenildik birde sampionlar ligi yok oldu yok yok buna yüregimiz dayanmicak ..hic olmasa bir iki üc kaliteli oyuncu alinda icimiz rahat etsin yoksa bu cile cekilmez oldu
ahmet seçilmişoğlu 1 yıl önce
ts şampiyon olursa 10milyo ceza olmazsa ikinci olursa 5milyon ceza verecekler
agasarli61 1 yıl önce
Burdan ceza alınacağı bilineceğinden dolayı şampiyon olunması istenmiş olabılırmi.
Tarık Selim 1 yıl önce
Bir bedduadır gidiyor, kim beddua etmiş, bedduasında ne kadar haklıymış birisi de açıklasa da öğrensek. Birisi beddua etti diye kulübü kapatmak hangi kafanın eseri kardeş? Milyonlarca kişi dua ederken o beddua eden ‘birisinin’ bedduasının Allah katında daha makbul olduğunu sen nereden biliyorsun? Hem ona buna beddua eden manen büyük olabilir mi? Sen buna inanıyor olabilirsin ama bu kişisel inancın üzerinden iddiada bulunmasan keşke. Çok inanıyor, az düşünüyoruz.
Adamın1i 1 yıl önce
Kardeşim elhamdulillah müslümanız beddua derken kafir gecesi yapılan taşkınlıklardan dolayı üzülmüş hemşehrilerinin böyle yapmasına ve Allah bir daha bu takıma şampiyonluk göstermesin demiş. Biz Allah dostlarının sözlerinin boş olmadığını biliriz ve inanırız çünkü onlar peygamberlerin varisleridir. Sen inanmayabilirsin senin bilecek olduğun iş o
Seyit 1 yıl önce
Beddu eden mahmut efen olduğı söyleniyor 84 85 sezonunda son şampiyonlukta mekanında rahatsız olmuş seslerden şampiyonluk sevincinden sebebi bu derler
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@