banner526

banner535

SON DAKİKA! CAS'tan Flaş Trabzonspor kararı

CAS Trabzonspor ile ilgili karar verdi.

Trabzonspor 16.07.2020, 13:31 16.07.2020, 14:17
SON DAKİKA! CAS'tan Flaş Trabzonspor kararı

Uluslararası Spor Tahkim Kurulu (CAS), Trabzonspor ile ilgili kararını iki hafta sonra açıklayacak. TSİ 10.30'da başlayan ve video konferans yöntemiyle yapılan duruşma sona ererken, bordo-mavili kulüple ilgili kararın iki hafta sonra verileceği öğrenildi.

Trabzonspor'un, 2019 yılına ait mali tablolarda yükümlülüklerini yerine getirmediği gerekçesiyle 3 Haziran 2020 tarihinde Trabzonspor'un Avrupa'dan 1 yıl men edilmesine karar verilmişti. Bordo-mavili takım konuyu yargıya taşımıştı. Trabzonspor yönetimi alınan bu karara itiraz ederken, Uluslararası Spor Tahkim Kurulu'nun (CAS)'a başvuruda bulunmuştu. Covid-19 pandemisi nedeniyle video konferans yardımıyla yapılan duruşma sona erdi.

2 HAFTA SONRA AÇIKLANACAK

Uluslararası Spor Tahkim Kurulu, Trabzonspor'la ilgili kararını iki hafta sonra verecek.

.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (21)
Adamın1i 3 hafta önce
Bu takım beddualı takım ya başkanımız gereğini yapsın yada kapatın bu klübü bitsin bu eziyet her şampiyonluğa yaklaştığımız yıl ayrı bir tramva yaşıyoruz. Biz müslümanız elhamdulillah neden bu beddua olayını dillendirince birileri deliriyor anlamıyorum. Olamazmı yani gidip dua almak bu kadarmı zor bu kadarmı inancımıza ters bedduayı eden kişiden !
Adamın1i 3 hafta önce
İsmailağa cemaati yani Mahmut efendi. Tam 36 yıl önce böyle bir zamanda Ramazan malum Mayıs ayında idi ve şampiyonluk Kadir gecesine denk geldi ve taraftarımız kutlamaları abartınca hemşehrimiz buna üzüldü ve Allah bu takıma bir daha şampiyonluk nasip etmesin demiş.
ibrahim 3 hafta önce
Kim beddua etmiş taraftar olarak biz gidelim yanına bedduasını kaldırsın...
Ali. 3 hafta önce
Verse ne olur.oyuncular kararini vermis zaten katilmak istemiyorlar.
bayburtlu 3 hafta önce
Demek ki ligler bitince bakılacak olmaz ya Trabzonspor şampiyon olursa duruma bakarız demişler. Şeytanlık her yeri sarmış.
Merdo 3 hafta önce
Buyuk onun donuyor neden bu karar lig bittikten sonra aciklanyor cok anlamsiz vesselam????
Alpaslan elmaci 3 hafta önce
Iki hafta sonrami sakami bu hem ligde darbe yedik hem sikede bügün yenildik birde sampionlar ligi yok oldu yok yok buna yüregimiz dayanmicak ..hic olmasa bir iki üc kaliteli oyuncu alinda icimiz rahat etsin yoksa bu cile cekilmez oldu
ahmet seçilmişoğlu 3 hafta önce
ts şampiyon olursa 10milyo ceza olmazsa ikinci olursa 5milyon ceza verecekler
agasarli61 3 hafta önce
Burdan ceza alınacağı bilineceğinden dolayı şampiyon olunması istenmiş olabılırmi.
Tarık Selim 3 hafta önce
Bir bedduadır gidiyor, kim beddua etmiş, bedduasında ne kadar haklıymış birisi de açıklasa da öğrensek. Birisi beddua etti diye kulübü kapatmak hangi kafanın eseri kardeş? Milyonlarca kişi dua ederken o beddua eden ‘birisinin’ bedduasının Allah katında daha makbul olduğunu sen nereden biliyorsun? Hem ona buna beddua eden manen büyük olabilir mi? Sen buna inanıyor olabilirsin ama bu kişisel inancın üzerinden iddiada bulunmasan keşke. Çok inanıyor, az düşünüyoruz.
Adamın1i 3 hafta önce
Kardeşim elhamdulillah müslümanız beddua derken kafir gecesi yapılan taşkınlıklardan dolayı üzülmüş hemşehrilerinin böyle yapmasına ve Allah bir daha bu takıma şampiyonluk göstermesin demiş. Biz Allah dostlarının sözlerinin boş olmadığını biliriz ve inanırız çünkü onlar peygamberlerin varisleridir. Sen inanmayabilirsin senin bilecek olduğun iş o
Seyit 3 hafta önce
Beddu eden mahmut efen olduğı söyleniyor 84 85 sezonunda son şampiyonlukta mekanında rahatsız olmuş seslerden şampiyonluk sevincinden sebebi bu derler
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@