Sivas'ı Trabzon maçı heyecanı sardı

Sivas'ta futbolcusundan taraftarına ve hatta valisine kadar Trabzonspor maçının heyecanını yaşıyor.

Sivas'ı Trabzon maçı heyecanı sardı

Sivas'ı Trabzonspor maçı heyecanı sardı. Futbolcular maça extra motive olurken taraftarlar ise koreografi hazırlığı yaptı. Sivas Valisi Salih Ayhan da forma alarak kulübe destek olduğunu söyledi ve bu furyaya katılmış oldu.

 Sivas Valisi Salih Ayhan, Sivasspor Store'dan forma satın alarak, Süper Lig'in 5. haftasında yarın oynanacak olan Trabzonspor maçı öncesinde kırmızı-beyazlı kulübe destek oldu.
Demir Grup Sivasspor'a Trabzonspor maçı öncesi Sivas Valisinden destek geldi. Bu kapsamda Sivas Valisi Salih Ayhan, kent meydanındaki Sivasspor Store’yi ziyaret ederek, yetkililerden satışlar hakkında bilgiler aldı. Vali Ayhan, yarın oynanacak olan Trabzonspor maçı öncesi kırmızı-beyazlı formadan satın alarak Sivasspor Kulübü’ne destek oldu.
Sivas Valisi Salih Ayhan, ayrıca tüm Sivaslıları kulübe destek olmaya davet ederek, yarın oynanacak olan maç için takıma başarı temennisinde bulundu.

Sivasspor'da hazırlıklarını tamamladı

Teknik Direktör Rıza Çalımbay ve yardımcıları yönetiminde akşam kulüp tesislerinde yapılan antrenman, ısınma hareketleriyle başladı. Ardından 3 grup halinde 5’e 2 top kapma, pas ve pres çalışmaları yapan Yiğidolar, son bölümde ise taktik programların uygulandığı çalışmaların ardından şut çalışmasıyla Trabzonspor maçının hazırlıklarını tamamladı.
Kırmızı-beyazlılar idmanın ardından Vali Lütfullah Bilgin Sivasspor tesislerinde kampa girerek maç saatini beklemeye başladı.
Demir Grup Sivasspor ile Trabzonspor yarın saat 20.00'de Yeni 4 Eylül Stadyumu'nda karşılaşacak. Mücadelede hakem Yaşar Kemal Uğurlu görev yapacak.

inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yorum
Yorum - 7 ay Önce

Sanki Sivasspor şampiyonluk maçına çıkıyor acaba abiler mi istiyor

DuRsUnTeMeL
DuRsUnTeMeL - 7 ay Önce

Normaldir şehir avrupalı bir takım seyredecek. Tabi bir de bu Trabzonspor Bordo Mavi olunca heyecanlanmaları normaldir.

Küçük takım
Küçük takım - 7 ay Önce

İnan sivas spor umurumuzda değilsin

Dursun Ayna
Dursun Ayna - 7 ay Önce

Neee vali bile bunu mu yaptı. Trabzonspor üzerine çok büyük oyunlar oynanıyor. Amaç ünal kahramanı indirip yerine başka bir teknik diröktörü getirmek be trabzo spora darbe yapna hedefindeler. Bunu nerden anlıyoruz Sivas Valisi Sivasspor storedan forma aldı. Bu kabul edilebilir birşey değil. Artık trabzon üzerine oynanan oyunları görün. Kimse trabzon maçı öncesi sivas forması alamaz. Bumu tarihte daha önce hiçbir vali yapmadı. Vali derhal istifa etmeli ve hakkında trabzonspora kumpastan davalar açılmalı.

asil cihan
asil cihan @Dursun Ayna - 7 ay Önce

niye trabzona gelen valiler bize destek olmuyor mu hizmet süresi boyunca oralı olur vali doğruda yapıyor

Herif
Herif - 7 ay Önce

Babalari öyle emir etti

Ercan
Ercan - 7 ay Önce

Fener zirvede olunca gizli ortağı ki bizce malum harekete gecti

Faroz
Faroz - 7 ay Önce

sivasın yollarına...vuracaz...

Ahmet TS
Ahmet TS - 7 ay Önce

TOP YEKÜN BİLENMİŞ ÇAKALLAR,


SIRADAKİ HABER