7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Sissoko'da sona doğru

Trabzonspor Sissoko'da sona çok yaklaştı.

Trabzonspor 10.08.2017, 09:20 10.08.2017, 11:10
Sissoko'da sona doğru

Trabzonspor'un transferinde yoğun çaba sarfettiği Tottenham'ın dünyaca ünlü '10 numarası' Sissoko transferinde son gelişmeler olumlu. Başkan Muharrem Usta'nın Sissoko için aylar öncesinden çalışmalara başladığı ortaya çıktı. Başkan, İngiltere'de kendisiyle baş başa görüşüp, gerek stadyum gerekse şampiyonluk yatırımları hakkında bilgi vererek '50. yıl projesi' ile yıldız ismi Trabzon'a gelmek için ikna etti. Ardından Trabzonspor, Tottenham ile pazarlıklara başladı.

RAKİPSİZ KALDI

Tottenham ilk etapta teklife sıcak bakmayıp, bir önceki sezon 35 milyon euro'ya transfer etmesi nedeniyle tecrübeli futbolcuyu Avrupa kulüplerine iyi rakama satmak istedi. Ancak Sissoko'nun ısrarı, diğer kulüplerin beklenen ilgiyi göstermemesi üzerine transferde bordo-mavili takım rakipsiz kaldı. Bunun ardından Sissoko ile bir kez daha son detayları görüşen Usta, "Her ne olursa olsun Trabzonspor'a geleceğim" yanıtını aldı.

KİRALIK GELECEK

Bunun üzerine yönetim, Tottenham'a 1 yıllık kiralama bedeli olarak 3 milyon euro teklif etti. 27 yaşındaki orta sahanın ısrarla "Trabzonspor'a gideceğim" baskısıyla önce kiralama ücretinde kapıyı 6 milyon euro'dan açarken, sonra 4 milyon euro'ya indi. Ancak Sissoko, Tottenham'a Trabzon'a gelmek için baskısını artırırken, transferin en geç gelecek hafta bitirilmesi amaçlanıyor..


Yorumlar (9)
Temel Hacımuhittinoğulları 5 yıl önce
Pamuk eller cebe. Takım taraftarı bitirelim şu kombineleri ayıp oluyor
Tatsächlich 5 yıl önce
Takimi uçurur.
Büyük Transferler geç ve güç olur.
Taraftar haydi forma ve kombinelere hücum.
Fatih aydın 5 yıl önce
Transferlerde geç kalındığı bir gerçek ama Sissoko alınırsa geç kalındığı için şikayet etmeyeceğim ve eleştirmeyeceğim.Geç olsun yeter ki Sissoko gelsin.
Osay61 5 yıl önce
Haydi büyük başkan bir kez daha mutlu et taraftarı.
Yalcinx5 5 yıl önce
hadi baskan al siskoyuuu sevindir biziiii
Salih 5 yıl önce
türkiyede en degerli futbolcu olacak 20.000.000€ degeri.
6596 5 yıl önce
Al sisossokkoyu usta stat her hafta ful tolar
Ozgur ata 5 yıl önce
Yav 4 milyon euro kiralama bedeli mi olurmus? Batma noktasina gelmis bir takim icin altin vurus gibi bir hamle bu. o fiyata bonservisiyle alinabilecek topcular var. Mesela Sosa. (Kimse gelmez demesin, medel icin de 5 milyon bonservis 3 milyon futbolcu istiyor diyorlardi, bjk kaca bitirdi hatirlatirim)
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@