banner526

banner533

banner513

Serkan Asan Sörloth'un isteğini kırmadı! Pası bakın kime attı!

Alexander Sörloth'ün, kendisine pas attığı Serkan asan mutfağa girdi. Bakın pası kime attı.

Trabzonspor 12.04.2020, 18:54 12.04.2020, 19:04

Trabzonspor'un altyapısından yetişen Serkan Asan, takımın golcü oyuncusu Alexander Sörloth'ün, kendisinden beklediği yöresel yemek yapma isteğini kırmayarak mutfağa girdi ve lahana yemeği yaptı.

Trabzonspor'un altyapısından yetişen Serkan Asan, karantina günlerini Trabzon'un Düzköy İlçesindeki evlerinde geçiriyor. Bordo-mavili takımın golcü oyuncusu Alexander Sörloth'ün, Serkan Asan'dan 'geleneksek bir Türk yemeği görmek istiyorum' sözleri üzerine takım arkadaşını kırmayan genç oyuncu mutfağa girerek lahana yemeği, mısır ekmeği ve turşu kavurması yaptı. Genç oyuncu her ne kadar mutfakta yalnız olduğunu iddia etse de ablasından ve annesinden yardım aldı.

Daha çok yaylayı sevdiğini belirten Serkan Asan, "Burası daha sessiz ve sakin olduğu için buradayım. Hem ailemde burda. Onların yanına gelip birlikte vakit geçirmeyi çok seviyorum. ben yaylayı daha çok tercih ediyorum"dedi.

Elinden geldiğince yöresel yemekler yapmaya çalıştığını belirten Serkan Asan, pası kendisi gibi kanat oyuncusu olan takım arkadaşı Filip Novak attı.

Yorumlar (5)
Bahar 7 ay önce
Sevgili kardeşim. Bu gençlik ve zamanınızı gelende bu zor günler hürmetine içinde haram ve küfür olan top oyunuyla değilde helal dairesinde geçirseniz daha iyi olmazmı???!!!!
Akçaabatlı 7 ay önce
Bahar ismindeki yazışmayı yapan yanlış bir ifade kullandı neyin helel neyin haram olduğunu ifade etmeyin asıl o zaman siz mebalde olursunuz bu benim sözüm deyil iyi araştırın lütfen
54 7 ay önce
Bahar futbolun neresi haram ve küfür aciklarmisiniz lütfen duygularinizi disa vurarak herseyi haram ve helal yapmayin
Kuranda helaller ve haramlar bellidir lütfen ekleme cikarma yapmayin zira cok tehlikelidir ne yaziyorsa onu kabullenmek zorundayiz aksi takdirde küfre düser insan biraz duyarli olun yeter
Gümüş 7 ay önce
Serkan canım en güzel yemekleri sen yaptın yöresel, sobada... helal sana... başarılar diliyorum... Rabbim iyilik ve güzellikle karşılaştırsın...
şenol 7 ay önce
Benim eşim de Akçaabat Işıklar dan Serkan kardeşimin yaptığı üç yöresel yemek onlarda da aynı Mısır ekmeği, Turşu ve Lahana yemeği sofralardaki en güzel lezzetler den üçü bence.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@