Serkan Asan'dan müthiş performans

Trabzonspor'un genç futbolcusu Serkan Asan performansıyla alkış aldı

Trabzonspor 27.09.2020, 08:29
Serkan Asan'dan müthiş performans

Trabzonspor'da, geçen hafta oynadığı futbolla eleştiri alan  Serkan Asan dün akşam bambaşka bir oyun sergiledi.

Trabzonspor'da altyapının son ürünü olan genç yetenek, Joao Pereira’nın yokluğunu hiç aratmadı. Savunmada başarılı işler yapan 21 yaşındaki oyuncu, hücuma da büyük katkı verdi. Karadeniz ekibinin attığı ikinci golde attığı çalımla rakibini devre dışı bırakan Serkan, Baker’e çok şık bir uzun top gönderdi. İngiliz oyuncu da klas bir pasla Afobe’ye golü attırdı. Genç oyuncunun bu performansı teknik heyetten geçer not aldı.

Yorumlar (29)
Türker 1 ay önce
Müthiş degildi son mac.Ortalarini ve dribblingini gelistirmesi lazim.Daha öğrenecek çok şeyi var...
MNTKI 1 ay önce
Abartıldığı kadar iyi değildi. Çok zamanlama hatası yapıyor. Türkiye’de bu yaşdaki oyuncuların, maalesef ciddi özgüven sorunları var. Sağdan daha çok atağa kalkıp düzgün ortalar yapması lazım. Kendini geliştirir mi yoksa yerinde sayarmı, bu ona bağlı
Gümüşhane 29 1 ay önce
Sadeçe dünkü maç çok beğendim,böyle devam Serkan
Nihat Şişik 1 ay önce
İnşAllah biraz daha iyi olur. Şahsen beğendim. Huseyin de iyi idi. Öz güvenleri gelişirse daha iyi olacaklar. Hoca değişikliği işe yaradı. Abdulkadir Ömür dalgın dalgın oynuyor. Sebebini anlamak lazım.
Gümüş 1 ay önce
Bize düşen desteklemek ve yureklendirmek bizim evlatlarımız daha başarılı olsun. ..
H.bektas 1 ay önce
Malatyanin sayılmayan golünde daracık alanda yediği çalım.defans oyuncusu o çalımı yememeli.eksikkerini gidermeli.Huseyinin penaltı pozisyonu.bu hataları.en aza.indirmeleri için çalışmalılar.simdi birçok kişi yerden yere vuruyodur.yok şöyle yok böyle kimler geldi kimler geçti bu kulüpten hiç oynamadan milyonları götürdüler. Bu çocuklar asla bilerek o hataları yapmazlar .herkesten daha çok uzulnuslerdir.cunkku onlar kalpten trabzonlu.digerleri gibi cepten değil.bir torullu olarak bunları söylüyorum.Sevgili Trabzonsporlu arkadaşlarım.
Prof 1 ay önce
Serkan ı çok beğeniyorum. Ama kişilik olarak! Futbolunu geliştirmesi lazım. Orta yapamayan bek olmaz. Hengi performansla göz doldurdu. Yetenek var ama gelişim şart
Akin 1 ay önce
Iyi maç cıkardı kesinikle ve umuyorum daha da iyi olcak
Horyanlı kazim 1 ay önce
Allah nazardan korusun inşAllah,
Arf 1 ay önce
Daha iyi olacak, bazen pozisyon kaybedince kilitlenip kalıyor, onu çözmesi lazım!!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@