Şener'i suçlayan savcı tutuklandı!

Faik Işık acaba ne diyecek?

Trabzonspor 13.08.2016, 11:06 13.08.2016, 12:23
Şener'i suçlayan savcı tutuklandı!
Haber61 Özel

Trabzonspor'un şampiyon olduğu ancak kupasının gasp edildiği 2010-11 sezonu sonrasındaki 3 Temmuz süreci ile ilgili çarpıcı gelişmeler yaşanıyor.

Son dönemde Fenerbahçeli sözde avukat Faik Işık'ın ipe sapa gelmez iddialarla Trabzonspor'u FETÖCÜ ilan etmesiyle başlayan gerilim dün akşam aynı avukatın bir televizyon programındaki hakaretleriyle tavan yaptı. Fenerbahçe'yi aklama adına olayı FETÖ'ye çekmeye uğraşan ve önüne gelen herkesi bu terör örgütüyle bağlantısı var gibi göstermeye çalışan hukuk bilmeyen avukat için oldukça kötü bir haber geldi.

FAİK IŞIK'IN SAÇMALIKLARI İÇİN TIKLAYIN

Trabzonspor eski başkanı Sadri Şener'in şike sürecinde avukatlara ödediği bedelleri "himmet parası" olarak yansıtan Işık'ın en büyük tutanaklarından biri Şener hakkında "Cemaat avukatlarına para aktardığı" yönündeki iddianamenin sahibi savcı Yüceler Aslan'dı. Ancak dün bomba etkisi yaratan bir gelişme yaşandı. Şener için iddianame hazırlayan savcı Aslan, FETÖ suçlamasıyla görevden alınarak tutuklandı.

SAVCI TUTUKLANDI HABERİ İÇİN TIKLAYIN

Herkesi FETÖCÜ ilan ederek insanları ayrıştırmaya çalışan Işık'ın bundan sonra hangi yalanlara başvuracağı merakla bekleniyor.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
Ergün 5 yıl önce
Adı geçen zat hukukçu vasıflarını haiz davranmıyor konuşmuyor bu kişiyi Aziz yıldırım bile kızağa çekmişti çamur at izi kalır mangırıyla hareket eden sağa sola yamanma ile gündem yaratıp memfaatlenmeye çalışan bu zatı dikkate dahi almak akıl tutulmasıdır konuşturmamaktadır kabahat konuşan da değil
Eymen. Egemen 5 yıl önce
Fenerbahçe'yi. Savunan. Avukat. Faik KARA. Sana ne diyim. Ada'm. Tam manasıyla. Bizi. Enayi sanıyor. Ama onu. Kutlarım. Yavuz. Hırsız. Misali. Trabzon. Sporun. Avukatı. Nusret. YIlMIŞ. Sen. Ne işe yararsın. Arkadaş. Ada'm. Seni. Susturdu. Haklı olan. Suskun. (. ALLAHIM. adaletinden. Merhametinden. Sana sığınırım

Gelişmelerden Haberdar Olun

@