Selçuk İnan'ı Trabzonspor'a kakalayacaklar(!)

Trabzonspor'a oynadığı tiyatro ile G.Saray'a kaçan ve Trabzonspor'a kazık atan Selçuk geri dönüş için nabız yokluyor.

Trabzonspor 03.03.2017, 15:00 04.03.2017, 12:27
Selçuk İnan'ı Trabzonspor'a kakalayacaklar(!)

Galatasaray'da ise hem yönetimin, hem taraftarın, hem de teknik direktörün istemediği isim Selçuk İnan'ın menejeri Trabzonspor'un nabzını yokluyor.


Sadri Şener başkanlığındaki yönetimin tüm ısrarlarına rağmen Trabzonspor'da sözleşme uzatmayarak G.Saray'a imza atan Selçuk İnan'ın menejerinden yeni bir hamle geldi.

Selçuk İnan'la, Manisa'da beraber çalışan, daha sonra Trabzonspor'a aldıran ve milli takıma kadar yükselmesinde büyük pay sahibi olan Ersun Yanal bir kez daha devrede...

Burak Yılmaz'la Muharrem Usta'nın görüştüğünün ortaya çıkmasından sonra Başkan'ın sürpriz bir görüşme daha yaptığı bildirildi.

Sezon başında bir ara Galatasaray'dan ayrılması gündeme geldiği dönemde Ersun Yanal'ın görüştüğü ve Trabzon'a davet ettiği Selçuk İnan'ın menajeri Batur Altıparmak'la Usta, İstanbul'da bir araya geldi. Usta'nın Altıparmak'la yaptığı görüşme aslında Okay Yokuşlu'nun sözleşmesinin uzatılmasıyla ilgiliydi.

Başkan Usta'ya konuyu açan Selçuk'un menajeri Menajer, Selçuk'un G.Saray’daki rahatsızlığından bahsetti. Trabzon'a dönmesi durumunda taraftarın nasıl bir tepki vereceği konusunda Başkan Usta'dan fikir aldı.

Selçuk dönemin yöneticileri ile masaya oturduğu sırada Trabzonlu yöneticilere "Trabzon sizin için dünyanın en güzel takımı.Trabzonspor'da dünyanın en iyi takımı, ancak benim için hiç bir anlam ifade etmiyor demişti. 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (12)
Hakan S. 4 yıl önce
Bu şahsı bir daha Trabzonspor un kapısından içeri sokanların ...............
Ekrem 4 yıl önce
1461e alin. Iyi olur. Senelik 10bin tl verin gelsin oynasın.
doğan yıldız 4 yıl önce
burak ve selçuk gezmeye bile gelmesinler trabzona...
sehzade 4 yıl önce
yol geçen hanı mı ts böle uydurukların ne işi var takımda fırıldak insanları artık görmek istemiyoruz
Emre türkoğlu 4 yıl önce
Sakın. Başkanım. Sakın. Bizle. Dalga geçmeyin. Bu adamı. Görmek. Bile. Bize küfürdür. İnanın. 90. Dak. Küfür. Yer. Defolsun. Başka. Kapıya
profesyonel bakın işe 4 yıl önce
olaya profesyonel bakın sevgili taraftar arkadaşlarım. iyi bir sözleşme ile neden olmasın, mesela burağa gol ve maç başı. selçuğa maç başı da içeren sözleşme. yani rehabilitasyona ya da yatmaya değil. efsane final yapmaya geleceklerse neden olmasın. ama sözleşmeye dikkat. sonuçta bizim onurumuz var bir farkı olacak değil mi? kaptan ile kaçanlar arasında elbet fark olacak herkes kendine yakışanı yapıyor sonuçta.
kologlu 4 yıl önce
Evet 1461 alin oynasin..
Zayerali 4 yıl önce
Şampiyonluğa oynarken devre arası gitsin başka takımlara yalvarsın size geleyim diye kulübe ihanet etsin sonrada gs gitsin diğer futbolcularıda ayartsın sonra gözden düşünce sen bu haine kapilarını aç öylemi? Dalga geçmeyin milletle onurlu olun biraz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@