Salih Cora'dan Hamza Mısır'a destek!

AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora'dan MHK üyesi Hamza Mısır'a destek.

Trabzonspor 16.02.2019, 12:18 16.02.2019, 13:09
Salih Cora'dan Hamza Mısır'a destek!

Haber61 - Spor Servisi

Galatasaray - Trabzonspor maçı sonrası yaşananlar ve MHK Başkanı Yusuf Namoğlu'nun istifası sonrası yeni MHK oluştu. Oluşturulan yeni Merkez Hakem Kurulu'nun başkanlığına Sabri Çelik getirildi. Çelik'in listesinde ise Trabzonlu eski hakem Hamza Mısır da yer aldı.

AK Parti TRabzon Milletvekili Salih Cora, Mısır'ın MHK'da görev almasının ardından Fenerbahçe camiası tarafından başlatılan linç kampanyasına tepki gösterdi ve Mısır'a sahip çıktı.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Cora "Onun tecrübesi ve cesareti yeter" cümlelerini kullandı.

Cora "MHK üyeliğine seçilen Sayın Hamza Mısır'a sırf Trabzonlu olduğu için Feberbahçe camiası tarafından HamzaMısırİstifa hasthagı ile kampanya başlatmışlar. MHK üyelerinin tamamının Fenerbahçeli olması isteniyor galiba Topunuz saldırsanız ne yazar! Onun tecrübesi ve cesareti yeter" ifadelerini kullandı.

Salih Cora'dan Hamza Mısır'a destek!Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (13)
Taraftar... 2 yıl önce
Bu cora GS - TS maçında neredeydi...
DeliDalga 2 yıl önce
Onlar hep vardı ama asıl kişiler görmezden geldi... eeee, oy sağlam nasıl olsa niye devreye girsinlerki?
Osman Efe 2 yıl önce
Düzen hala devam ediyor .Akşam oynanacak 8taş maçında olduğu gibi .kırmızı kart olayı çifte standart aynı pozisyonun çok ağır ve kasit harekete maruz kalan 8taş maçındaki Adriana kart bile çıkmıyor yazık güzel ülkemin güzel insanlarına.Hamza hocaya sahip çıkalım
Ekrem ERDOĞDU 2 yıl önce
Benden de Hamza MISIR Hocama tam destek.UEFA Tek.Dir.Ekrem ERDOĞDU.
Abanoz 2 yıl önce
Kısasa kısas bizden de bu işi bilenler hemen Aziz Yıldırım ve Nihat Özdemiroğlu'nun adamı olan "NİHAT MIZRAK'I MHK de İSTEMİYORUZ" hastagı açsınlar. Tüm TS taraftarı buraya yazsın. Madem öyle hem MISIR'a sahip çıkalım hem sosyal medya gücünü gösterelim. Hayden uşaklar biriniz bu işe öncülük edin.
Serko61 2 yıl önce
Bu işler lafla olmaz sayın vekil onların inadına iki üç Trabzonlu daha kurula sokulmali.
DuRsUnTeMeL 2 yıl önce
Herhalde şikebahçe küme düşmeyi özlemiş...
Her daim 2 yıl önce
Siyasilerden her zaman destek bekliyoruz; sadece seçimlerden önce değil. Hepsi bu kadar hassas iken toplanıp reisicumhurumuza çıksalar, 2011'i tekrar gündeme .getirip halletseler !
Şenol hekimoğlu 2 yıl önce
Kimin ne yaptigi onemli degil önemli olan trabzonlu isadamlari siyasetciler burokratlarin taraftarin takima sahip cikmasidir bunlar birlik olursa kimse trabzonun hakkini yiyemez tabi siyasetciler secime kadar degil olene kadar bilmem anlatabildimmi
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@