7m


7m

hyundai

Sadri Şener: Ünal Karaman'ı göndermekte geç kaldınız

Sadri Şener, Trabzonspor İstişare Kurulu' toplantısında konuştu.

Trabzonspor 05.01.2020, 08:21 05.01.2020, 10:43
Sadri Şener: Ünal Karaman'ı göndermekte geç kaldınız

Trabzonspor'da yönetim kurulu ve İstişare Kurulunun katılımıyla Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde bir toplantı düzenlendi.

Eski başkanlardan Sadri Şener de İstanbul'dan başkan Ahmet Ağaoğlu ile birlikte Trabzon'a gelerek bu önemli toplantıya katıldı. Şener, yönetime bugüne kadar yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür etti, Ünal Karaman'ı gönderme konusunda geç kaldıklarını söyledi. Şener'in "Ünal Karaman o sözleri söylediği anda görevine son verecektiniz. Süreci bu kadar uzatmayacaktınız" dediği kaydedildi..


Yorumlar (55)
Camoka 2 yıl önce
Sadri Şener bu takımı hem avruba ligi hem şampiyonlar liginde oynattı Türkiye kupası aldı şampiyon yaptı bu şehir net fenerin yanında olan akp ye % 80 oy verdi Sadri Şener külliye dahil her kese uğraştı bu takımın şampiyon oldu elinden alındı
abdi abi 2 yıl önce
senin diğer partilerindeyken belediye 80 yıldır trabzona ne vermişler..bu dönemde trabzon yatırım ve para gördü...onun için boş konuşma..
Refo siyasetin ne işi var sporda 2 yıl önce
Nihat özdemir kim Niye tff başkanı akp şike davasına müdahil ol adımı. Feneri kurtriarmadımı siyat ise alası bunlar
Refo 2 yıl önce
Git kardeşim siyasetini başka yerde yap burası ortak değerimiz trabzonspor için yapılan yorumlar gerisinde kimin kime oy vereceği ne seni ne beni nede başkasını ilgilendirir.
DuRsUnTeMeL 2 yıl önce
Sadri başkan bu konuda doğruyu söyledin.
Kemal Ateş 2 yıl önce
Sadri Şener , Tolunay’a ödettiği tazminatı önce kulübe ödesin . Unutmadık .
Ferhat uysal 2 yıl önce
O ödetmedi tazminatı ibrahim hacıosmanoğlu ödetti
Ayıp 2 yıl önce
Bilmeden sallamayalım ayıp yahuu
Cevo 2 yıl önce
Iho ödetti o tazminatı. Sadri Şener ile alakası yok.
Fevzi 2 yıl önce
Çok doğru söylemiş Sadri başkan
Kazım 2 yıl önce
Ünal almadan mı gitti. O da çalışmadığının parasını, hem de peşin aldı. Nasıl bir duygu, emeksiz para. Bu ülkede her şey para olmuş.
fırat 2 yıl önce
Ünal'ın aldığı para devede kulak. Sadece yarım sezonluk ücreti aldı. Gelecek sezonun parasını bıraktı. Herkesin eurolarla çalıştığı yerde o 150 bin tl aylıkla çalıştı. Haksızlık yapmayın.
Dursun 2 yıl önce
Ünal'ın hesabına yatırdılar. Ünal'ın öyle bir talebi olmadı.
Kerimof 2 yıl önce
Bencede doğru söylüyor, ünal ligden düşen karabük takımından trabzonspora getirilen bir adamdır. Hayırdır sen başkana boğazına takılırım diyosun kimsin sen!.
Bugün trabzonsporun sayesinde en az 5 yıl daha süperligde teknik direktörlük yaparsın, aslında ikinci lik tekniktirektörü olarak kalıcaktın, ünal ı ünal yapan trabzondur herkes nerden gelip nereye gittiğini bilmeli...
Ali a 2 yıl önce
Sadri şener haklı herkes yerini bilecek. Ne olursa olsun O basın toplantısı hem yönetime hem medya ya hemde taraftara karşı bir tehdit ve tepki idi.
Camoka 2 yıl önce
Yalnız bırakıldı rte açıkça çıktı kurumlar farklı kişiler farklı kişilerin yaptığını kurumlara mal edemeyiz platini ile 1 saat yalnız görüştü sonuçta alınan şampiyonluk gitti Sadri aynı dönemde manevi ve maddi anlamda yıpratıldı Sadri yi akp yi tut
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@