7m


7m

hyundai

Sadri Şener: “Millet üzerine Hücum etmezse Trabzonspor düzlüğe çıkar”

Şampiyon başkan Sadri Şener Haber61’e açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor 27.07.2018, 23:24 27.07.2018, 23:31
Sadri Şener: “Millet üzerine Hücum etmezse Trabzonspor düzlüğe çıkar”

Haber61 - Spor Servisi - Tuncay Lakot - Trabzonspor’un şampiyon Başkanı Sadri Şener, “akıllı işler yapılır, millet de üzerine hücum etmezse Trabzonspor düzlüğe çıkar” dedi.

Bordo Mavili Kulübün son şampiyon olduğu 2010-2011’de başkan olan Sadri Şener, Haber61’e yaptığı açıklama ile Trabzonspor’un şuanda içinde bulunduğu durumu değerlendirdi.

AHMET AĞAOĞLU İLE BİR KAÇ DEFA GÖRÜŞTÜK

Sadri Şener, Ahmet Ağaoğlu ile birkaç defa görüştüklerini belirterek, “Transferde bir fren. 2-3 sene transfer yapmadan altyapıyla götürebilirsek bence doğrusu olur. Çünkü sonu olmayan bir yere gidiyor. Tabi bu Trabzonspor kulübünün bir hatası değil, Trabzonspor kulübünü yönetenlerin hatası. Günümüzün ceza kanununda Trabzonspor’u yönetenlere ceza verilmiyor. Gelip geçiyor. Gelen uğraşıyor. Bizim Ahmet’te uğraşıyor. Birkaç defa konuştuk. Bende yardımcı olmaya çalışıyorum. İnşallah iyi olur. Fenerbahçe’ye de bakıyorsun acayip bir borç o zaman seviniyorsun benimki daha az diye. Yanlış transferler, yanlış menajerler, yanlış insanlar, yanlış yöneticiler sonuç bu. Şampiyon olamayabilirsin ama borcu ile bahsedilmeyen bir kulüp olabilirdin diye düşünüyorum” dedi.

TRABZOSNPOR İYİ OLMAK MECBURİYETİNDE

Trabzon’un Trabzonspor ile anıldığını ifade eden Şener, “Trabzonspor’un yolunun açık olma mecburiyeti var. Trabzon onunla anılıyor. Trabzon şehri yapılan yolarla mı anılıyor? Trabzonspor’la anılıyor. Trabzonspor var olursa, var olur, yoksa kıymetsiz bir şehir oluruz” şeklinde konuştu.

ÜNAL KULÜBÜ İCRAYA VERMEZ

Trabzonspor’un Teknik Direktörü olan Ünal Karaman ile ilgili konuşan Sadri Şener,  “Ben Ünal’ı severim inşallah başarılı olur. Ünal alacağını alamazsa kulübü icraya vermez, maaşını alamazsa ses çıkarmaz. Ben transferini hatırlarım, çok düzgün çocuktur. İnşallah başarılı olur. Bana göre doğru bir isim” ifadelerini kullandı.

HAYRETTİN GİBİLER TRABZONSPOR’A LAZIM

Kendi başkanlığı döneminde de birlikte çalıştığı mevcut Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu ile ilgili açıklamalarda bulunan Sadri Şener, “Hayrettin disiplinli bir insandır. Hayrettin gibiler lazım Trabzonspor’a. Disipline edebilir. Uygulamaları bazılarına antipatik gelebilir ama bana göre doğru yapar.” dedi.

TRABZONSPOR EKONOMİK OLARAK DÜZLÜĞE ÇIKAR

Kulübün ekonomik durumunu değerlendiren Sadri Şener, “Trabzonspor ekonomik anlamda düzlüğe çıkar.  Çok akıllı işler yapar, millet de üstüne hücum etmezse çıkar. Niye çıkmasın koca kulüp” dedi.


Yorumlar (15)
oguz 4 yıl önce
efsane baskanimiz seni cok ozluyoruz sen gittikten sonra garip kaldik ins agaoglu yla yeni bi ivme yakalariz
hasan 4 yıl önce
büyük başkan, senden sonra gelenler bu takımı batırdı, seni küstürenlere yazıklar olsun...
Tonyali Murat 4 yıl önce
Senide yediler ya Sayin Şener...
Büyük Başkanimiz seni bu Camia hep şükran ile anmali.
Kara Davut 4 yıl önce
Seni çok arıyoruz be Büyük BAŞKAN..
DuRsUnTeMeL 4 yıl önce
Aynen doğru söylüyor sayın eski başkan. Karamsarlığa gerek yok.
Oy Havar 4 yıl önce
Bin Atli o gun cocuklar gibi sendik...
Bin Atli o gun dev gibi bir orduyu yendik.....
............
.................
Masal bitti cocuklar hayden uyumaya....
G.Turan 4 yıl önce
Seni düzlüğe çıkarmak için 200 milyon dolar borca girmişti.Hani kamyon dolusu futbolcu alarak,gemiler dolusu paralar vermiştin ya!Hatırladın mı?
Sakın yine iştah kabartma,kursağında kalır.
Serkan 4 yıl önce
Sallama...Sadri Başkan 5 yıl yönettiği sürede 48 milyon TL borçla devraldığı kulübü 185 milyon TL borçla devrettiğinde, 3 kupası vardı. Giderken dahi Türkiye Kupası finaline kaldı. Şampiyonlar Ligi'ne katıldı.Trabzonspor ve Sportif A.Ş. yi birleştirdi ve borsa temettüsünden kulübü kutardı. İho ve usta toplam 5 yılda 1 milyar TL borca rağmen ilk üçe dahi giremedi.
ŞEHZADE 4 yıl önce
Yönetim mali konuda iyi çalışıyor.Fakat Karanlık güçler Trabzonsporun önüne bent olmazsa.Umutluyuz.Fakat tedirginiz.TFF temizlenmeli.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@