alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Sadri Şener: Hiçbiri Trabzonspor'a uygun değil!

Trabzonspor'un eski başkanı Sadri Şener gündeme yönelik açıklamalarda bulundu

Trabzonspor 26.10.2020, 23:15
Sadri Şener: Hiçbiri Trabzonspor'a uygun değil!

Trabzonspor eski başkanı Sadri Şener, bordo mavililerin Fenerbahçe'ye 3-1 yenilmesinin ardından oluşan ortamı değerlendirdi.

ANTRENÖRÜMÜZ ZAYIF

Takımın aldığı sonuçlara üzüldüğünü söyleyen Şener "Sonuçlara üzülüyorum. Çok ince şekilde takip edemiyorum ama antrenörümüzün zayıf olduğunu anladım. Transfer işi kolay değil, oralarda mı hata yapıldı önümüzdeki süreç belirleyecek. Oturmuş bir takımın oyuncularının gitmesi zor oluyor, hoş olmuyor. Sosa, Novak, Sörloth...  Şimdi baştan oyuncular alındı, ne yaparlar bilemiyorum." dedi.

BÖYLE GİTMEZ

Yönetime ve takıma baskı olup olmadığı konusuna değinen Sadri Şener  "Yenince baskı oluyor, yenilince oluyor. Ama geçen yılın ardından böyle bir düşüş yaşamak çok kötü. Bakıyorum küme hattının oraya gelinmiş neredeyse. Böyle gitmez gitmemeli, bir şey düşünüyorlardır mutlaka." ifadelerini kullandı.

TECRÜBELİ BİRİ YÖNETMELİ

Alınan kötü sonuçlar sonrası oluşan kaos ortamını mutlaka tecrübeli bir ismin yönetmesi ya da yardımcı olması gerektiğinin altını çizen eski başkan "Dünyada hiçbir genç kriz ortamını yönetemiştir. Tecrübe lazım, başından birşeyler yaşamış olmak lazım. Tecrübeli olanların yardım etmesi lazım ki toparlasınlar." şeklinde konuştu.

DAHA FAZLA YERLİ LAZIM

Şener, takımda daha fazla yerli futbolcu olması gerektiğini söyleyerek " Antrenörün iyi mi kötü mü çok tanımıyorum, transferler doğru mu yanlış mı bilemiyorum okuduğum kadar biliyorum.. Ama geçen sene daha çok yerli oyuncu vardı. Parayla transfer ettiğiniz oyuncu bir sonraki yıl Trabzonsporlu olmuyor. Buna da profesyonellik diyorlar. Bence daha fazla yerli oyuncu katmak gerekiyor." dedi.

BAŞAKŞEHİR'E SAHANDA YENİLMEK GURUR KIRICI

Trabzonspor'un özellikle kendi sahasında yenilme alışkanlığına kapılmaması gerektiğini dile getiren Şener  "Kendi sahanda Başakşehir'e yeniliyorsun. Bu gurur kırıcı bir şey. Fenerbahçe'yi yenersin yenilirsin. Kendi sahanda yenilme alışkanlığına kapıldın mı öyle gider. Erken tedbir almak lazım. Çok uzatmadan ne yapılacaksa şimdiden kesip atmak lazım ki aradaki farkı kapatabilesin. Fark açılmaya başladı. " ifadelerini kullandı.

HİÇBİRİ TRABZONSPOR'A UYGUN DEĞİL

Yeni transferleri ve Abdülkadir Ömür'ün düşüş gösteren performansını değerlendiren Şener  "Bence hiçbiri Trabzonspor'a uygun değil. Belki ileride takım oturunca iyiy gider ama puanlar gidiyor. Hemen oturması lazım, çok müthiş şeyler değil ama umutla bekleyeceğiz. Abdülkadir Ömür geçen yılki Abdülkadir değil. Kendini zorlamıyor ya da aklı başka yerde bilemiyorum." dedi.

Kadırga TV


Yorumlar (43)
Gurbet Trabzon 1 yıl önce
Başkanım gel kurtar bizi,,,Ağaoğlu bizi Newtona reva gördü
Şevket61 1 yıl önce
Gel bizi kurtar? Güleyim bari kimi kurtaracak önce kendi şerefini kurtarsın. 2010 2011 sezonu anlaşarak şike davasını frenlemiş. Bize dürüst Başkan lazim örneğin Faruk Özak gibi.
mustafa 1 yıl önce
baskanim bu takimi sen kurtarirsin sampiyon baskan gel fenere ligi dar edelim
Vatandaş 1 yıl önce
Sadri Şener’i severim ama Ağaoğluna haksızlık yapmayalım. Bunun döneminde İstanbul’un üç büyüğünü perişan ettik. 20 yıldır İstanbul’da yenemediğimiz FB yi yendik. Şimdi yeni bir takım kuruldu, sabır!
Murat 1 yıl önce
2010 2011 şampiyonuz diyip şampiyon başkan Sadri Şener i beğenmemek nekadar ilginç nekar garip.
Davut kazancı 1 yıl önce
Kaklısın Murat kardeşim,bunlar akp Trabzon gençliği,
x5461 1 yıl önce
Agzi olan konusuyor.Aga oglu ne yapsin geldi geleli borclarlan ugrasiyo.o kulübü o hale getirenlere söylenin.nekadar para okadar köfde.biraz sabredelim
BenDeniz 1 yıl önce
Trabzonspor’u hakemler ince ince doğruyor kimse bunu konuşmuyor? GS Erzurum’da hakemle kazandı FB dün bizi yine hakemin hatalı kararlarıyla yendi! Bugün BJK aynı yine hakemin taraflı yönetimiyle maçı kazandı! Nerde bu faşist federasyon nerde adalet nerde hukuk yazık günah.
Murat 61 1 yıl önce
Yalaka taraftar yine çıktı meydana utanmadan usta ve iho gelsin diye beklersiniz
Kılıç 1 yıl önce
Sayın sadri bey biz kupayı senin zamanında şikeyle kaybettik bir sonraki sezon o takımı gslatasaraya ağaoğlu satmadı sen sattın şimdi boş konuşma
Dobra 1 yıl önce
A. Ömür topçu değil. Taraftar gazı
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@