Sadri Şener'den veryansın; Yazıklar olsun!

Sadri Şener, kupalara haciz istenmesine sert tepki gösterdi

Trabzonspor 27.05.2017, 11:12 27.05.2017, 16:33
Sadri Şener'den veryansın; Yazıklar olsun!
Trabzonspor Kulübü Eski Başkanı Sadri Şener, Radyospor zehir zemberek açıklamalar yaptı! Şener, son günlerde gündemi meşgul eden konulara değindi ve çarpıcı mesajlar verdi. 

İşte Sadri Şener'in kullandığı çarpıcı sözler:

Fenerbahçe maçı hakkında...

Fenerbahçe maçımız önemli ama bizim konumumuzdan kaynaklı olarak heyecanını kaybetmiş durumda. Zaten seyirciler de maçlara gitmiyor. Keşke daha iddialı olunsaydı ve öyle izleseydik bu mücadeleyi. İnşallah Avrupa'ya gideriz. Takımın takviyelere ihtiyacı var. Bunlar gerçekleşirse gelecek sezon başarılı oluruz.

Trabzonspor'daki haciz konusu...

Kupalara haciz konulması hiç hoş değil. Ben bu menajeri hiç tanımıyorum. Ayrıca yöneticilerin bu hacizden haberi bile yok. Bu hacze sebebiyet verenler gerekirse istifa edip böyle bir utanca imza atmasalardı keşke. 

"Yazıklar olsun"

Bu tip menajerlerle çalışmamak lazım. Ben yöneticilik zamanımda bunlardan çok çektim, yazıklar olsun! Menajer, yönetim ve bu haczi yapan memurlara, hakimlere yazıklar olsun. Bu menajeri Trabzonspor'a kim soktuysa o kişi de suçlu. Bundan sonra herkes kupalara haciz getirmeye çalışacak. Yazıklar olsun bu utancı bize yaşatanlara. Trabzon'da bunlar oluyorsa insan üzülüyor utanıyor.

Bu olayda kim sorumlu?

Menajer, avukat, haciz memuru hepsi utanmalı. Görevini yapmamalı gerekirse. Bu utancı yaşatmamalıydı bizlere. Bu olayda başkan Muharrem Usta dahil herkes suçlu. Ben de hepsini suçluyorum. Utanç verici.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (9)
halim 4 yıl önce
SAYIN SENER . BU IS AYNI TURKIYE ISINE BENZIYOR . ULKE ELDEN GITMIS ADAM CIKMIS BEN TAYYIP DIYOR .TARIMIN BITMIS , HAYVANCILIGIN BITMIS , TELEKOM , ELEKTRIK BANKALARIN GITMIS . ADAM 115 MILYAR DOLARLIK OZELESTIRME 250 MILYAR DIS BOR , 300 MILYAR IC KREDI KARTI BORCLANMASI . KOPRU YAPMIS ? KUPA GITMIS COKMU
Serkan 4 yıl önce
Bunlar daha iyi günlerimiz bu borca bu banka faizlerine hangi güç nasıl dayanır.Artı buna futbolcu çöplüğüne dönmüş ve önüne gelene trilyonları verip almış bir kulüpü ekleyince,açıkcası benim kulübün düzeleceğinden hiç umudum kalmadı,ustaya çok güvenmiştim oda borcu ikiye katladı.
Yasr 4 yıl önce
Sen önce 2011 yılından sonra yaptığın yalnış transferlerin hesabını ver
Olli 4 yıl önce
Emir geldi , stadlarin ismi degisecek, yakinda mac kadrolari saray yapilacak, haberiniz olsun, benden demesi
Ercan 4 yıl önce
Oy goygoyculuğunu bırakıp spordaki bu kokuşmuşluğa bir el atmak lazım ana bu işi yapacak ne Ada'm var dünyada ne de irade !
Yucel 4 yıl önce
Halim arkdadaşa katılıjorum
zekai 4 yıl önce
bu adam hala konusuyor ülkenin futboluna bak
Hüseyin Akyüz,almanya6161 4 yıl önce
Türk kafasina bak,o kafayi ben.....,haciz gerekirse isini yapmicak öylemi,utanc, he,tüüuuu,borc ikiye katlandi ,güya is yapiyor yönetim,beter olun ,yüzde 70% evet dersin he,dur bekle tutuklamalar trabzon'da,bir baslasin feto ve sike kumpasi diye!!!!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@