Sadri Şener beraat etti! Hacıosmanoğlu'nun iddiaları yüzünden...

Şener hakkında açılan davada beraat etti.

Trabzonspor 09.05.2017, 14:37 09.05.2017, 15:03
Sadri Şener beraat etti! Hacıosmanoğlu'nun iddiaları yüzünden...

Hakkında özel belgede sahtecilik ve güveni kötüye kullanmak suçlamasıyla dava açılan Trabzonspor'un eski başkanı Sadri Şener bu davadan beraat etti.

3. Asli Ceza Mahkemesi'nde görülen davada Sadri Şener’in Avukatı Mehmet Şentürk, suçlamaları redderederek müvekkilinin beraatini istedi.   3. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi Murat Aydın, Şener hakkında açılan davada beraat kararı verdi.

Öte yandan Fenerbahçe avukatının davaya müdahil olma talebi de mahkeme tarafından reddedildi.

ŞENTÜRK HABER61'E KONUŞTU

Sadri Şener'in Avukatı Mehmet Şentürk dava sonrası ilk kez Haber61.Net'e konuştu.

Şentürk yaptığı açıklamada , "Ferbahçe kulübü dava dosyasında ileri sürülen iddialar şike sürecinde Trabzonspor kulübünün eski yöneticileri ve İbrahim Hacıosmanoğlu'nun ileriye attığı iddiaları Fenerbahçe spor kulübü bizim zararımıza hareket olarak kabul edip dosyaya müdahil olmak istedi. Bunun üzerine mahkeme doğrudan bir zarar olmadığı için Fenerbahçe kulübü ile müdahele talebini reddetti.İki türlü iddia vardı. Sadri Şener'in başkanlık yapıtığı dönemde avukatlarıyla yapılan sözleşmeleri ile ilgili hukuka aykırı olduğu ve fazla ücret ödendiği yönündeki usülsüzlük yapıldığı iddialarıyla ilgili beraar kararı verdi. Ama ne yazıkki o dönemde Trabzonspor'un Sadri Şener hakkında yaptığı şikayet Fenerbahçe'nin işine geldi.Fenerbahçe doğrudan bu davaya müdahil olmak istedi ama mahkemede Fenerbahçe'yi ilgilendiren birşey olmadığı için yasal düzenleme gereği nihai talebi reddetti ve beraat kararı verdi." ifadelerini kullandı.

Haber: Tuncay Lakot Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
Süleyman Özmen 4 yıl önce
Hacıosmanoğlu cahili bu Kulübe ve değerlerine ekonomisine çoook zarar verdi ne yazıkki
halim 4 yıl önce
DURUST OLANLARI SIKAYET KULUBU CALANLAR ISE ADAM DIYE UN YAPIYOR . M ALI YILMAZ , KULUBU BU HALE GETIRENLERDEN BIRI . ALBAYRAK , KULUBUN ELINDEN LIMANI ALAN VE KULUBU ILK BORCA SOKAN BIRI , H OSMANOGLU BIZZAT KUBUI BATIRAN BIRI .
ibrahim çevik 4 yıl önce
Hain İHO.... iktyidar kuyruğu iho... Sen Asla bir Şener olamayacaksın. tarih seni kültürsüzlüğünle , cahilliğinle, İktidarın peşine takılmanla, ve Oturduğun makamdan faydalanma anacak.
tonyukuk61 4 yıl önce
Sadri Başkan Adamdır!
Hakan 4 yıl önce
Mehmet Ali Yılmaz, İHO ve Nuri Albayrak siyaseti TSun önünde tuttular. Bu yüzden bu üçünü sevmem. Şimdiki Başkanımızı da bu yüzden sevmiyorum. Siyaset Trabzon başkanının işi değil, olmamalı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@