7m


7m

hyundai

Rodriguez Trabzonspor'un gündeminde mi? Başkan açıkladı

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu ve Genel Koordinatör Özkan Sümer, Jose Luis Rodriguez ile ilgili ortaya atılan iddiaları yalanladı.

Trabzonspor 07.08.2018, 13:54
Rodriguez Trabzonspor'un gündeminde mi? Başkan açıkladı

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor için Belçika basınının ortaya attığı “Jose Luis Rodriguez Trabzonspor’da ve kısa süre içinde sağlık kontrolünden geçecek” şeklindeki iddialara jet yalanlama geldi.

Bordo mavililerin başkanı Ahmet Ağaoğlu Haber61’e yaptığı açıklamada Gent’te forma giyen Rodriguez’in alınacağı iddialarına “ Bir ara gündemimize geldi ancak şuan tamamıyla gündemimizin dışında. Bu futbolcuyla ilgilenmiyoruz.   Zaten 14 yabancı futbolcu hakkımız var ve 2 hakkımız var. İhtiyaç olan mevkilerde belli, oralara yoğunluk vermiş durumdayız. Bu oyuncu zaten sol kanat, oraya da transfer yaptık.” Şeklinde yanıt verdi.


SÜMER DE YALANLADI
Ağaoğlu’nun yanısıra Trabzonspor Genel Koordinatörü ve Başkan Başdanışmanı Özkan Sümer de Jose Luis Rodriguez ile ilgilenmediklerini söyledi. Haber61’e konuşan Sümer, futbolcuyla anlaşıldığı iddiasını “Bunlar doğruya yakın bile değil, alakasız şeyler...” ifadeleriyle kesin dille yalanladı.
 

Belçika basınında çıkan iddiayı okumak için tıklayın;


Yorumlar (5)
Ahmet 4 yıl önce
Avro 6.30 borc bir milyar. Transfer isteyen parasini versin.
Mustafa Dervişoğlu 4 yıl önce
Sayın Başkan doğru yoldayız.sizi tebrik ediyorum.zor durumda olduğunuzu anlıyorum.Bunun üstesinden geleceksiniz inşAllah. Zaman daralmanın bir kanat ve forvet alın bu iş bitsin.Allah yar veyardımcısı olsun.
yasar 4 yıl önce
sevgili haber 61 , bari kimler alınacak hangi mevkiye alınacak bilgi verseniz?
Halil Bursa 4 yıl önce
Stoper Forvet bir kanat .genç ve yetenekli. 1 eylül e kadar yolu var.
Hasan 4 yıl önce
Eric ayuk u alın maceraya koşmayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@