banner536

banner526

banner513

Rodallega açıkladı: Teklifler aldım

Rodallega ülkesinin basınına açıklamalarda bulundu

Trabzonspor 15.04.2017, 12:03
Rodallega açıkladı: Teklifler aldım
Devre arasında Akhisar Belediyespor'dan Trabzonspor'a transfer olan Kolombiyalı Hugo Rodallega, ülkesinde geniş çaplı bir röportaj verdi.

Turk futbolu nasıl?

"Her şey çok güzel, yeni ekibime adapte oluyorum. Yeni takım arkadaşlarımla iyi olmaya çlaışıyorum. Şu an için her şey iyi"

Trabzonspor'da amacınız ne?

"Burada bizim ana hedefimiz Avrupa Lig'ne katılma hakkı kazanmak. 5 puan gerideyiz. Umarım kalan 7 haftada hedefimize ulaşabiliriz"

Trabzon'da ne kadar oynayacaksın?

"Trabzonspor ile iki yıllık sözleşme imzaladım. Herkes Akhisar Belediyespor'dan geldiğimizi ve diğer takımlardan da teklif aldığımı biliyor. Şu an Trabzonspor'dayım ve takımımın hedeflerini yerine getirmek istiyorum"

Gelecek planını yaptın mı?

"Uzun süredir Avrupa'da oynadım.. Ülkemize veya Güney Amerika'da dönmeyi hiç düşünmedim. Geri dönebildiğim zaman mutlu olacağım"

Hangi Kolombiya ekibi temasa geçti?

"Kolombiya'da 4 büyük ekip benimle ilgilendi. Güney Amerika'da Arjantin'den takımlarla da temas kurdum. Ülkemdeki futbol rotasını kaybetmemek için sürekli iletişimde kalmaya çalışıyorum"

Şampiyonlar Ligi'nde favorin kim?

"Real Madrid'i tutuyorum. Her zaman onlara hayran oldum. Falcao, Monaco'da oynadığı için bizi temsil ediyor. Monaco'nun da turu geçmesini istiyorum"

Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@