Rıza Çalımbay Trabzonspor'da kalacak mı? Açıkladı...

Rıza Çalımbay Trabzonspor'daki geleceği ile ilgili konuştu.

Trabzonspor 10.05.2018, 11:06
Rıza Çalımbay Trabzonspor'da kalacak mı? Açıkladı...

Haber61 - Spor Servisi - Trabzonspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay Trabzonspor ile sözleşmesinin bitecek olması ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Çalımbay, "Biz şimdiye kadar öyle bir şey konuşmadık. Maçlardan dolayı gündeme gelememesi gerekiyordu. Ben sadece mukavelemin bittiğini belirtiyorum. Benim tek düşüncem maçlarımı bitirmek. Ondan sonra mukavelem zaten bitiyor. Yollar ayrılıyor. Beninde onlara onlarında bana sorumluluğu kalmıyor. Ondan sonra istek olursa oturur konuşuruz" dedi.

Yorumlar (7)
Süleyman Özmen 3 yıl önce
Bu kadar soruna rağmen vurdum duymazlığa rağmen paralarını alamayan futbolculara rağmen Rıza Hoca başarılı oldu bence, başkası olsa tüm bu sorunları sebep gösterip arkasına bile bakmadan çekip giderdi
yasar 3 yıl önce
kesinlikle doğru söylüyorsunuz, bitmiş tükenmiş bir takımdan herşeye rağmen 5.lik çıkardı, biraz şansımız ve birkaç transfer olsa çok daha üstlere çıkardı.
Horyanlı kazim 3 yıl önce
Futbolcuların paralarını verin gerisi tamam
Menşure 3 yıl önce
Defol git bitirdin takımı ! Şimdiye kadar durman hata. Sen olmasaydın biz daha çok maç kazanırdık. Kanat oyuncularını gönderdin, hiçbir futbolcuyu yerinde oynatmadın, her maç sonrası 2-3 gün tatil verip hem futbolcuların sakatlanmasına hemde hiç oynamamalarına sebep oldun.... Daha onlarcası ???? defol git YETERRRRR !!!!!
zafer 3 yıl önce
TABII TABII BIRFE UTANMADAN ZAMINIDA ISTERSIN YÜZÜN KIZARMADAN PISKIN PISKIN. BEN SUNDAN EMINIM, SIZDE EMIN OLUN EGER RIZA KALIRSA KI KALACAK GIBI GÖRÜNÜYOR KOCA BIR SEZON DAHA HEBA OLACAK. BU YAZIMI BIR KENARA NOT EDIN.
Davut kazancı 3 yıl önce
3-5 maçlık hoca.sonrası mesut bakkal
Ttabzon 3 yıl önce
maas ve primini zamanında alamayan futbolcu oynamaz, o nedenle hangi hoca gelirse gelsin, sonuc bundan iyisi olmazdi. Rıza Hoca basiridir, bir yil kalmasinda fayda var, yeni dönemde takimi kurar ve Trabzon a faydalı olur. Riza Hoca nin amaci bir şampiyonluk kazanmak, ücret degil.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@