kebir

Rıza Çalımbay'dan transfer itirafı

Trabzonspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, almayı çok isteyip de alamadıkları oyuncuları açıkladı.

Rıza Çalımbay'dan transfer itirafı

Haber61 / Spor Servisi

Trabzonspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, takımdan ayrılacağını açıkladığı sezon değerlendirme toplantısında, transfer etmek istediği ancak alamadığı oyuncuların ismini verdi. 

Ersun Yanal'ın ardından göreve getirilen Rıza Çalımbay, oyuncu transferi yapmak istemişti. Çalımbay, bugünkü açıklamasında "Özellikle Remy’i çok istedik, Osmanlı’dan Umar’ı, Antalya’dan Maicon’u, Bursa’dan Kembo’yu ve Kayseri’den Mendes’i çok istedik alamadık" dedi. 

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2018, 12:09
Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
takım taraftarı
takım taraftarı - 1 hafta Önce

Bu futbolcuların alınmasını istediğine göre gitmesi çok doğru karar bir hocanın bir taktiği sistemi yoksa bir duruşu yoksa bu hocadan hiçbirşey olmaz ancak geçici desatuf başarılar olur Rıza hoca da bunların hiç biri yok son hafta bile kendi kariyerini düşürerek kadro kuran oyuncu değiştiren bir hocadan fayda gelmez Şimdi önemli olan yeni gelecek olanın kim olacağı yok öze dön yerlinin yerlisi olsun trabzonlu olsun diyerek biri alınırsa bu bitiş olur trabzonlu bir hoca yok bu kriterlerde hepsini gördük denetik öyle beş maç on maç deyil iyi bir sistemi taktiği olan gençlere önem veren bir yabancı vede yanına Fatih gibi birisini verilmeli

INCE CUMHURBASKANI
INCE CUMHURBASKANI - 1 hafta Önce

TRABZONSPOR SAMPIYON

Ali KARAGÖZ
Ali KARAGÖZ - 1 hafta Önce

Mendez olsa çok iyi olurdu.

banner393