7m

7m

hyundai

Rıza Çalımbay'dan Trabzonspor açıklaması: Roma maçı fırsat oldu

Sivasspor teknik direktörü Rıza Çalımbay'dan Trabzonspor açıklaması.

Trabzonspor 31.01.2022, 09:23
Rıza Çalımbay'dan Trabzonspor açıklaması: Roma maçı fırsat oldu

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay açıklamalarda bulundu.

Çalımbay, Trabzonspor'un Roma'ya elenmesini fırsat olarak değerlendirdi.

Çalımbay açıklamasında "Trabzonspor ligin ilk sırasında ve şampiyonluk için mücadele ediyor. Çok da iyi gidiyorlar. Eğer Trabzonspor, Roma'ya elenmeyip yoluna Avrupa'da devam etseydi böyle başarılı olması zordu. Hatta bana göre Roma'ya elenmelerine de fazla üzülmediler. Hedefleri şampiyonluktu. Tarihi bir fırsat oldu onlar için." ifadelerini kullandi.


Yorumlar (9)
MerDeNoms 4 ay önce
İkile çapsız vizyonsuz pabucumun teknik direktörü! Bongonda'nın selamı var sana Belçika'dan. 9 milyon € borcun var bu kulübe.
trabzonlu 4 ay önce
ilk maçta nwakame net pozisyonları gole çevirseydi romayı eleyebilirdik molde ve roma maçlarından çıkardığımız sonuç 3 yersem 5 atarım mantığıyla devamlı hücum futbolu oynamanın doğru olmadığı sonucu ortaya çıktı oyun formasyonumuzda değişikliğe gidildi ama kadro kalitesi bizden çok düşük takımlarla oynarken daha çok hücumu düşünen bir yapıda oynamalıyız giresun maçında bile devamlı pas oyunu yapmak ne kadar mantıklı? altay antalya gibi alt sıralardaki takımlara karşı daha cesur oynamak gerek
Semih Atik 4 ay önce
sezon başıydı ve savunmamız oturmamıştı. Sol bekte İsmail Köybaşı oynuyordu. Elenmemiz çok iyi oldu. Hele bir şampiyonluğu alalım seneye şamiyonlar liginin tozunu atarız.
Yorumcu61 4 ay önce
zor be ya cl
Cem Şen 4 ay önce
Sonuç değişmez, sadece puan farkı belki biraz daha az olurdu. Sebebi ise, TS idari, sportif, finansal, transfer yönetimi, teknik yönetim tamamında başarılı bir yapılanma içerisinde bir süredir. Zaten "sürdürülebilir başarı" diye yola çıktık diyor bir bütün olarak yönetimi. Hal böyle olunca, gelişme elbette mümkün oluyor. Asıl belirleyici olanın bu olduğunu, TS'un tesadüflerle açıklanamayacak sportif başarı istatistikleri ortaya koyuyor zaten(görmek isteyene). Bundan sonrasında TS'un başarısının bizatihi olduğu(kendi yapıp ettiklerinden kaynaklı) daha iyi izlenebileceği bir döneme giriyoruz. Çünkü aslında hep ciddi eksikliklerle boğuşan kadrosu daha yeni yeni rehabilite olup kendini bulacak ve esas potansiyeli inşAllah daha belirgin izleme fırsatı bulacağız.
HE HE !... 4 ay önce
Mazeretler hocası. Roma'ya elenmeseydik kesin siz şampiyon olurdunuz. Hah hah ha...
Cizyo 4 ay önce
Yani Romayıda hepsini bir bir üstüne koyup paketleyip yollayacağız
COVANNİ 4 ay önce
ATMA RIZA DİN KARDEŞİYİZ.
HASAN TOKUÇ 4 ay önce
Sen hala ilk yarıdaki TS maçındasın
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@