7m


7m

hyundai

Rıdvan Dilmen'den Trabzonspor paylaşımı: Türkiye Kupası'nı da...

Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen'den Trabzonspor yorumu geldi.

Trabzonspor 13.03.2022, 17:07
Rıdvan Dilmen'den Trabzonspor paylaşımı: Türkiye Kupası'nı da...

Rıdvan Dilmen, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak, Trabzonspor'un en geç 33. haftada şampiyonluğunu ilan edeceğini kaydetti.

Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, uzak ara liderliğini sürdüren Trabzonspor için bir paylaşımda bulundu.

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Dilmen, "Tahminimce Trabzonspor, ligde en geç 32. haftada (10 Nisan) veya 33. haftada (17 Nisan) matematiksel olarak şampiyonluğu garantiler.

"İKİNCİLİK VE ÜÇÜNCÜLÜK DE ÖNEMLİ"

Tabii ligde ve ikinci ve üçüncü olmak da önemli. Ligi ikinci bitiren takım, Şampiyonlar Ligi ön elemesine gidecek. Trabzonspor'un ligin yanı sıra Türkiye Kupası'nı da kazanma ihtimalini çok yüksek görüyorum. Bu durumda lig üçüncüsü Avrupa Ligi'ne katılacak. Bu yüzden de iddiasız bir lig oynanmıyor, onu söyleyeyim. 4 takımın düşecek olması da zorlu döneme girildiğini gösteriyor.

"KÜME DÜŞME HATTINDA KOPMALAR BAŞLADI"

Trabzonspor'un 10 veya 17 Nisan'da atacağı şampiyonluk turu, ligi, Avrupa Ligi yolunda bitirmiş oluyor. Küme düşme hattında da kopmalar başladı. Ama doğru hakem ve VAR atamaları ve yönetimlerine en çok ihtiyacın olduğu dönemde kısıtlı kadroyla bizi nasıl bir sezon sonu bekliyor; açıkçası merak ediyorum" ifadelerini kullandı.


Yorumlar (4)
Erdem 4 ay önce
2 kupa kazanmak nasip olursa mükemmel olur. Fakat Nwakaeme derken, seneye Djaniny nin sözleşmesi bitiyor. Sosa, Novak, Nwakaeme derken Djaniny de seneye serbest kalırsa şaşırmam. İç transferde iyi bir performans gösteremiyoruz. Ya Djaniny ile sözleşme uzatalım ya da şimdi para ederken satıp yerine adam almak için kazandığımız parayı değerlendirmiş olalım.
AntiRıdvan 4 ay önce
Şu adamın yazdıklarını koymayın, bedava reklamını yapıp durmayın. Futbolun alavere dalaverecisi.
mk 4 ay önce
şeytan rıdvan ne diyorsa tersini düşünüp önlem almalı...
Ramiz Dayı 4 ay önce
Yegen cok palavra atıyorsun!yapma.
Yalakalikta bir numarasın! yapma.
Insan onuruna ,haysiyetine,serefine saygili ol.
Seni görünce midem bulanıyor yegen.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@