7m


7m

hyundai

Puchacz Trabzonspor'daki geleceği hakkında konuştu

Trabzonspor'da Tymoteusz Puchacz geleceği hakkında 'Kalmayı düşünürüm' diye konuştu.

Trabzonspor 20.05.2022, 09:00
Puchacz Trabzonspor'daki geleceği hakkında konuştu

Devre arasında geldiği Trabzonspor’da kısa sürede başarılı olan ve şampiyonluğa katkı sunan Tymoteusz Puchacz, geleceği hakkında konuştu.

Bonservisi Union Berlin’de bulunan Polonyalı futbolcu, ülke basınına açıklamalar yaptı. Puchacz, “Kalmayı ister miyim? Bunu kesinlikle ciddi anlamda değerlendirmeye alabilirim. Çünkü Trabzonspor’da geçirdiğim 6 ay benim için çok güzeldi. Union Berlin’de bildiğim kadarıyla sol bekte Oczipka ayrılıyor. Burada bir boşluk doğacak” dedi.

Trabzonspor’da geçirdiği süreden bahseden 23 yaşındaki yıldız, “Zaman zaman Türkiye’deki yerli kuralı nedeniyle forma giymediğim olmuştu. 3 Türk oyuncu sahada olmak zorunda. Bu sayı yakın zamanda 4 Türk oyuncu olacak. Burada Türkiye şampiyonuyuz. Örneğin bir maçta oynarken diğerinde oynayamayabiliyorum. Burada hocamızın elinde geniş bir kadro var, ustaca en doğru kadroyu seçmeye çalışıyor. Beni kullanamayacağı maçlarda oynatmıyor, maça göre değişiyor” diye konuştu.

13 maçta 1 asist

Tymoteuz Puchacz, Trabzonspor’da sezonun ikinci yarısında 13 resmi maçta görev yaptı. 9 lig maçı, 4 de Türkiye Kupası mücadelesinde görev yapan Polonyalı futbolcu gol atamadı, 1 gol pası verdi.


Yorumlar (2)
karadeniz. 1 ay önce
heyecanlı,gayretli fakat kesinlikle ts için yetersiz.rakibini kaçırması ve kademe hataları en zayıf yönü.
Erdem 1 ay önce
Yabancı sınırı olmasa ve fiyatı da makul ise kalabilir. Fakat burada en önemli kriter Hocanın raporu bu oyuncu ileri de kendini ne kadar ileriye taşıyabilir. Çünkü şuan pek yeterli değil.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@