Pereira futbolu bıraktı antrenör oldu!

Portekiz ekibi Sporting'de kariyerine nokta koyan eski Trabzonsporlu Joao Pereira, kariyerine dair kararını verdi. Portekizli yıldız, Sporting U23 Takımı'nın antrenör kadrosuna katıldı.

Trabzonspor 25.06.2021, 12:37
Pereira futbolu bıraktı antrenör oldu!

Ülkemizde uzun yıllar Trabzonspor forması giydikten sonra geçtiğimiz şubat ayında Portekiz ekibi Sporting'e transfer olan Joao Pereira, profesyonel futbol kariyerine nokta koydu.

Portekizli futbolcu, kariyere dair kararını da verdi. Portekiz ekibinden yapılan açıklamaya göre eski yıldız futbolcu Sporting'de kaldı ve U23 ekibinin teknik kadrosuna katıldı.

Pereira, Filipe Pedro'nun teknik adamlığını yaptığı Sporting U23'te antrenör olarak yoluna devam edecek.

Kulübün resmi internet sitesine açıklamalarda bulunan Pereira, "Küçük bir hayvanın büyüyüp gelişmesi gibi kariyer de böyle adım adım büyüyecek. Antrenörlük konusunda yeniyim. Bu alanda kariyerimi adım adım inşa etmek istiyorum. Herkesten bir şeyler öğrenmek için buradayım." dedi.

Pereira futbolu bıraktı antrenör oldu!Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (14)
Poyraz 61 1 ay önce
Ne oldu hani futbolcu olarak devam edecektin, Abdullah hoca bir kez daha haklı çıktı.
halil bilgin 1 ay önce
Beynin yok mu senin... Adam futboluna devam etti kariyerine şampiyonluk ekledi... AVCI ya uysaydı zaten postalanacaktı... AVCISPORLULAR SİZİ...
Berat 1 ay önce
Ulan şu adam için Abdullah hocaya demediğiniz kalmadı ne oldu yarım sezon 10 dakika bile oynamadan futbolu bıraktı bizim çok bilmiş taraftarımız herşeyi çok iyi biliyor ya adamsın Abdullah hocam adam herşeyi biliyorsun bu ts taraftarının hiçbirşey bildiği yok ancak boş boş konuşuyor.
halil bilgin 1 ay önce
AVCI nın futbolu bırak dediği adam ŞAMPİYON oldu... AVCI rezilleri oynadı... AVCISPORlular sizi...
Gerçek ts li ali 1 ay önce
Bizim muhalefet taraftarımız bu pereyra yı kullanarak hocamıza saldırdılar.. İşte gaflet gafillik gittiği takımda 90 dk. Bile süre alamadı.. Ts da antrenörlüğü reddetti. Şimdi ne oldu. Antrenör olmuş. Abdullah hoca işi biliyor.. Lakin istemezükçüler e gelde anlat.. Alın eniştenin turşusunu kurun.. Bundan antrenör de olmazya..
BURAK1461 1 ay önce
noldu hani devam edecektin bide hocaya laf çaktırıyor çakal trabzonda kalası yokmuş anca gezmeye gelir. Asıl olan Trabzonspordur bu adamlar gelip geçici bunu idrak edemeyen taraftarlarımız var.
Ali karataş 1 ay önce
Şimdi bizim tarftarı aptal yerine koyup günlerce oyalayan Abdullah hoca yı hedef yaptırtan kart kolik pereyra ya da bir iki tepki koyun.. Ts u seviyorduda niye antrenör olmadı bu şaklaban...
Türker 1 ay önce
Helal olsun aslanım benim.
Yakup 1 ay önce
En iyisi yapmış türkiyede bir şey öğrenmesin
Tslee 1 ay önce
Iyi en azindan sportinglen iyi iliskimiz olur. Genc potansiyelli futbolculari kiralik alabiliriz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@