"Pazdan'ı almak eldekilere haksızlık olur"

Trabzonspor'un transfer gündemine giren Pazdan için flaş yorum

Trabzonspor 22.11.2017, 11:37 20.06.2019, 12:29

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor'da uzun süre idari menajerlik görevi üstlenen Caner Çuvalcıoğlu, Haber61 TV'de yayınlanan Tuncay Lakot'un sunduğu İhsan Öksüz'ün yorumculuk yaptığı programa konuk oldu.

Çuvalcıoğlu, programda Trabzonspor'un son durumu ile ilgili değerlendirmelerde bulunurken, transfer gündeminde adı anılan Polonyalı futbolcu Pazdan hakkında dikkat çeken yorumlarda bulundu.

Çuvalcıoğlu, Pazdan'ı araştırdığını belirterek " Size yemin ediyorum Uğur'a ve Mustafa'ya haksızlık ederiz bu oyuncuyu transfer edersek. Yine çok tartışılır. Böyle bir transfer olmaz. İhtiyacınız varsa imkanınız varsa transfer yaparsınız. Ben şunu söylüyorum; Durica, Uğur ve Mustafa'dan daha iyisini bulursak maddi imkan varsa tabiki alacağız." ifadelerini kullandı.

Çuvalcıoğlu ayrıca Hubocan'ı stoper olarak alındığını ancak geçmişte sürekli sol bek oynadığını belirtti. 

Yorumlar (11)
halil 3 yıl önce
Usta transfer ister, gençleri satıp yaşlıları almak ister. Vizyon meselesi
Necip Uzunalioğlu 3 yıl önce
Halil bey gibi düşünenlerdenim. Yaşlı ve burnundan kıl aldırmayanları toplayıp, gençleri göndermek yeni vizyon oldu. Gelen 5 giden 6 atıyor. Vizyonunuz batsın. Azıcık vijdanınız varsa bırakın kulübün yakasını.
aliihsan 3 yıl önce
Ey yönetim lütfen bizim görüşlerimizi okuyup analiz ve rapor edecek aktif bir halkla ilişkiler bölümü oluşturun. Adam gibi genç ve gelecek vadeden adamları alın. Size SOSA yı almayın 50 milyonu çöpe atmayın ondan iyi Yusuf var dedik anlamadınız. Şimdi YUSUF u satıp Sosa nın borcunu ödersiniz. Paralara yazık
Fatih 3 yıl önce
Hubocan bongonda sosa volkan sen bunlara verilen her kurus haramdir ve sokaga atilmis paradir yazik gubah cebinden versin parasini usta
Mehmets 3 yıl önce
Arkdaş eğer okadar olandan sonra hala utanmadan transfer diyorsanız ben de size “Yuhhhhhhhh” derim.
Rüstem Hacıdokuzoğulları 3 yıl önce
Caner Çuvalcıoğlu almayın demişse kesin alırlar. Çünkü işe yaramayacağı kesin.
Eren 3 yıl önce
Mustafadan daha iyisini bulursak mı dedi. Ben çıkıp oynasam yine Mustafadan daha iyiyim. Mustafanın daha iyisini aramanıza gerek yok ki bunun için çaba sarfetmeyin boş yere ruh hastası mısınız siz. Dalga mı geçiyosunuz.
serkan 3 yıl önce
aynısını canere mustafaya dediniz adamları akyazıda bize tek pozisyon vermedi diye alkışladınız akıllanmazsınız siz hala elin yaşlı yabancısına dökün paraları
Ali 3 yıl önce
Pazdan süperligin en iyi stoperi olur
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@